Skip to Content

مسئول بسیج سازندگی میبد مطرح کرد


مسئول بسیج سازندگی میبد از پرداخت تسهیلات اقتصاد مقاومتی و صنایع تبدیلی در حوزه های مختلف صنایع دستی و تبدیلی و نیز کشاورزی خبر داد.

به گزارش میبد خبر، حسین یکه مرد در خصوص تسهیلات اشتغالزایی بسیج سازندگی میبد بیان داشت: پرداخت تسهیلات اقتصاد مقاومتی و صنایع تبدیلی با اولویت فعالیت در زمینه های زیلو، صنایع تبدیلی، کشت زعفران، زنبور عسل، مرغ بومی، گلخانه، بلدرچین، ماهی، قارچ، بوقلمون و مواردی از این دست صورت می گیرد.

وی افزود: این تسهیلات توسط بسیج سازندگی از ۵ تا ۱۵ میلیون تومان با کارمزد ۱۰% و اقساط حداکثر ۳۶ ماه به متقاضیان واجد شرایط پرداخت می شود.

مسئول بسیج سازندگی میبد اظهار داشت: گواهی فعالیت بسیج، کپی شناسنامه، کارت ملی و کارت پایان خدمت، مجوز فعالیت، گواهی مهارت، طرح توجیهی، مدرک تحصیلی، اجاره نامه یا سند مالکیت از مدارک مورد نیاز جهت ثبت نام در این تسهیلات  بوده و متقاضیان می توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن ۳۲۳۵۸۶۹۶ تماس حاصل فرمایند.

انتهای پیام/
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.