Skip to Content

اسفندماه سال جاری؛


به همت دفتر ارتباط با صنعت و جامعه دانشگاه آزاد اسلامی‌ واحد میبد اولین دوره مسابقه ملی «طراحی بنده استاندارد کاشی و سرامیک» ۷ اسفندماه در در این دانشگاه برگزار می شود.

به گزارش میبد خبر، معاون پژوهشی دانشگاه آزاد میبد با اعلام این خبر افزود: این مسابقات برای اولین بار در کشور طراحی شده و هدف از برگزاری، ارتقاء سطحی کیفی محصولات تولیدی اولین محصول استراتژیک استان یزد می‌باشد.

دکتر غلامرضا زارعی محمودآبادی گفت: میبد به عنوان اصلی ترین قطب تولید کاشی و سرامیک و خواستگاه این صنعت و دانشگاه آزاد نیز که از باسابقه ترین و مجهزترین دانشگاه‌های کشور در این رشته در تکمیل رسالت خود که همانا بر قراری ارتباط صنعت و دانشگاه است اقدام به برگزاری این مسابقات آن هم در سطح خواهد کرد.

وی در ادامه بیان داشت: در این زمینه مجوزهای لازم از سازمان مرکزی دانشگاه و سایر مراجع اخذ شده و در حال حاضر دانشجویان، اساتید، فارغ التحصیلان و همچنین واحد‌های تولیدی می‌توانند با مراجعه به سایت http://conf.maybodiau.ac.ir ضمن آشنایی با قوانین و مقررات نسبت به ثبت نام اقدام کنند.

زارعی خاطرنشان کرد: بدلیل اینکه در برگزاری این مسابقات بایستی تیم‌ها تمام نمونه‌ها خود را آماده و جهت آزمایش به دبیرخانه این مسابقه در دانشگاه ارسال نمایند که این خود زمان براست لذا آخرین مهلت ثبت نام اول بهمن ماه و آخرین مهلت ارسال نمونه‌ها ۱۰ بهمن ماه تعیین شده است.

معاون پ‍ژوهشی دانشگاه در پایان گفت: امیدواریم این مسابقات بتواند نقشی موثر در ارتقاء تولیدات کاشی و سرامیک داشته باشد و در این راه دست صاحبان این صنعت را به گرمی‌ می‌فشاریم.

انتهای پیام/اد
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

چهره واقعی آمریکا در پیمان شکنی در جهان آشکار شد
مسئول واحد فراهم آوری اعضای دانشگاه علوم پزشکی یزد گفت:بیست و سومین اهدای عضو در سال جاری با ایثار و فداکاری کودک خردسال در یزد انجام شد.
بیست و پنجمین سفر کاروان پیاده علی ابن موسی الرضا(ع)، حرکت خود را از محل بیت الرضا(ع) بافق آغاز کرد.