Skip to Content

اسفندماه سال جاری؛


به همت دفتر ارتباط با صنعت و جامعه دانشگاه آزاد اسلامی‌ واحد میبد اولین دوره مسابقه ملی «طراحی بنده استاندارد کاشی و سرامیک» ۷ اسفندماه در در این دانشگاه برگزار می شود.

به گزارش میبد خبر، معاون پژوهشی دانشگاه آزاد میبد با اعلام این خبر افزود: این مسابقات برای اولین بار در کشور طراحی شده و هدف از برگزاری، ارتقاء سطحی کیفی محصولات تولیدی اولین محصول استراتژیک استان یزد می‌باشد.

دکتر غلامرضا زارعی محمودآبادی گفت: میبد به عنوان اصلی ترین قطب تولید کاشی و سرامیک و خواستگاه این صنعت و دانشگاه آزاد نیز که از باسابقه ترین و مجهزترین دانشگاه‌های کشور در این رشته در تکمیل رسالت خود که همانا بر قراری ارتباط صنعت و دانشگاه است اقدام به برگزاری این مسابقات آن هم در سطح خواهد کرد.

وی در ادامه بیان داشت: در این زمینه مجوزهای لازم از سازمان مرکزی دانشگاه و سایر مراجع اخذ شده و در حال حاضر دانشجویان، اساتید، فارغ التحصیلان و همچنین واحد‌های تولیدی می‌توانند با مراجعه به سایت http://conf.maybodiau.ac.ir ضمن آشنایی با قوانین و مقررات نسبت به ثبت نام اقدام کنند.

زارعی خاطرنشان کرد: بدلیل اینکه در برگزاری این مسابقات بایستی تیم‌ها تمام نمونه‌ها خود را آماده و جهت آزمایش به دبیرخانه این مسابقه در دانشگاه ارسال نمایند که این خود زمان براست لذا آخرین مهلت ثبت نام اول بهمن ماه و آخرین مهلت ارسال نمونه‌ها ۱۰ بهمن ماه تعیین شده است.

معاون پ‍ژوهشی دانشگاه در پایان گفت: امیدواریم این مسابقات بتواند نقشی موثر در ارتقاء تولیدات کاشی و سرامیک داشته باشد و در این راه دست صاحبان این صنعت را به گرمی‌ می‌فشاریم.

انتهای پیام/اد
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

مسئول واحد فراهم آوری اعضای دانشگاه علوم پزشکی یزد گفت:بیست و سومین اهدای عضو در سال جاری با ایثار و فداکاری کودک خردسال در یزد انجام شد.
بیست و پنجمین سفر کاروان پیاده علی ابن موسی الرضا(ع)، حرکت خود را از محل بیت الرضا(ع) بافق آغاز کرد.
تغییر ساعات کار دستگاه های اجرایی در 9 استان برای مدیریت مصرف برق در تابستان