Skip to Content

اسفندماه سال جاری؛

نخستین مسابقه ملی «طراحی بدنه استاندارد کاشی و سرامیک» در میبد برگزار می شود+ پوستر


به همت دفتر ارتباط با صنعت و جامعه دانشگاه آزاد اسلامی‌ واحد میبد اولین دوره مسابقه ملی «طراحی بنده استاندارد کاشی و سرامیک» ۷ اسفندماه در در این دانشگاه برگزار می شود.

به گزارش میبد خبر، معاون پژوهشی دانشگاه آزاد میبد با اعلام این خبر افزود: این مسابقات برای اولین بار در کشور طراحی شده و هدف از برگزاری، ارتقاء سطحی کیفی محصولات تولیدی اولین محصول استراتژیک استان یزد می‌باشد.

دکتر غلامرضا زارعی محمودآبادی گفت: میبد به عنوان اصلی ترین قطب تولید کاشی و سرامیک و خواستگاه این صنعت و دانشگاه آزاد نیز که از باسابقه ترین و مجهزترین دانشگاه‌های کشور در این رشته در تکمیل رسالت خود که همانا بر قراری ارتباط صنعت و دانشگاه است اقدام به برگزاری این مسابقات آن هم در سطح خواهد کرد.

وی در ادامه بیان داشت: در این زمینه مجوزهای لازم از سازمان مرکزی دانشگاه و سایر مراجع اخذ شده و در حال حاضر دانشجویان، اساتید، فارغ التحصیلان و همچنین واحد‌های تولیدی می‌توانند با مراجعه به سایت http://conf.maybodiau.ac.ir ضمن آشنایی با قوانین و مقررات نسبت به ثبت نام اقدام کنند.

زارعی خاطرنشان کرد: بدلیل اینکه در برگزاری این مسابقات بایستی تیم‌ها تمام نمونه‌ها خود را آماده و جهت آزمایش به دبیرخانه این مسابقه در دانشگاه ارسال نمایند که این خود زمان براست لذا آخرین مهلت ثبت نام اول بهمن ماه و آخرین مهلت ارسال نمونه‌ها ۱۰ بهمن ماه تعیین شده است.

معاون پ‍ژوهشی دانشگاه در پایان گفت: امیدواریم این مسابقات بتواند نقشی موثر در ارتقاء تولیدات کاشی و سرامیک داشته باشد و در این راه دست صاحبان این صنعت را به گرمی‌ می‌فشاریم.

انتهای پیام/اد
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.