Skip to Content

با همت خیرین میبدی؛


فرمانده سپاه میبد از ارسال 10 واحد کانکس اسکان به مناطق زلزله‌ کرمانشاه توسط خیرین میبدی خبر داد.

به گزارش میبد خبر، سرهنگ پاسدار امیر فلاح با ابراز همدردی با هم‌وطنان آسیب‌دیده و اعلام تسلیت به خانواده‌های مصیبت دیده غرب کشور، گفت: با همت خیرین میبدی، سپاه پاسداران، دفتر امام جمعه، شهرداری و کارخانجات کاشی نوآوران و پویا سرام، درسا سرام، امین، ستاره و گروه صنعتی تاپ سر با هدف نوع‌دوستی و مشارکت در امر کمک رسانی با جمع آوری بیش از 400 میلیون ریال تعداد 10 واحد کانکس 6 متری مجهز به سیستم گرمایشی با پیگیری سپاه ناحیه میبد خریداری و به مناطق زلزله‌ زده کرمانشاه ارسال می شود.

وي افزود: با بیان اینکه پایگاه‌ها، حوزه‌ها و کانون‌های مقاومت بسیج در شهرستان میبد آماده دریافت کمکهای نقدی و غیر نقدی مردم هستند، گفت: بسیج سازندگی شهرستان کمک‌های مردمی را جمع آوری کرده و در کوتاهترین زمان به مناطق زلزله زده ارسال می‌کند. 

فرمانده سپاه شهرستان میبد تصریح کرد: همچنین گروههای جهادی در زمینه عمرانی با هماهنگی با بسیج سازندگی سپاه شهرستان و استان به مناطق زلزله زده اعزام خواهد شد. 

انتهای پیام/اد
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.