گرایش به مواد مخدر صنعتی در جامعه نگران کننده است - نمایش محتوا - میبدخبر
Skip to Content

فرماندار میبد:


فرماندارمیبد در جلسه شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر بیان داشت: گرایش به مواد مخدر صنعتی در جامعه نگران کننده است.

به گزارش ميبد خبر، حسین فلاح فرماندار میبد در جلسه شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر این شهرستان، مواد مخدر را عامل اصلی بسیاری از آسیب‌های اجتماعی و جرائم خواند.

وی افزود: امروزه با تغییر ذائقه مصرف‌کنندگان مواد مخدر از سنتی به صنعتی، فضا برای اعتیاد در جامعه به‌ویژه در بین قشر نوجوان و جوان افزایش‌یافته است.
فلاح آگاهی بخشی به خانواده ها و تلاش جهادی مسئولین را در این زمینه از اقدامات مهم دانست و گفت: همه دستگاههای فرهنگی باید با تبین مضرات مواد مخدر در سلامت افراد و آسیب‌های اجتماعی و فرهنگی آن در کاهش این پدیده شوم تلاش کنند.
وی بابیان اینکه مواد مخدر چقدر باید به جامعه ضرر بزند که مدیران ما احساس خطر کند تصریح کرد: همه نهادها و ارگان‌ها باید مواد مخدر صنعتی را به‌عنوان مهم‌ترین تهدید جامعه بشناسند و آن را مهار کنند.
فرماندارمیبد با اشاره به کشف بیش از 200 کیلو انواع مواد مخدر در سال گذشته و دستگیری 26 نفر در این راستا گفت: 60 درصد آمار زندانیان مستقیم و 30 درصد به‌صورت غیرمستقیم به مواد مخدر برمی‌گردد بنابراین باید پیشگیری را در اولویت قرارداد و با آموزش خانواده‌ها از این معضل اجتماعی جلوگیری کرد.
دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان در این جلسه گفت: قرار گرفتن ایران در مسیر ترانزیت مواد مخدر این کشور را در معرض تهدید و آسیب جدی قرار داده است و اگر به‌صورت جدی با آن مبارزه نشود جامعه را به نابودی می‌کشاند.
 
انتهای پیام/ادرای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

چهره واقعی آمریکا در پیمان شکنی در جهان آشکار شد
مسئول واحد فراهم آوری اعضای دانشگاه علوم پزشکی یزد گفت:بیست و سومین اهدای عضو در سال جاری با ایثار و فداکاری کودک خردسال در یزد انجام شد.
بیست و پنجمین سفر کاروان پیاده علی ابن موسی الرضا(ع)، حرکت خود را از محل بیت الرضا(ع) بافق آغاز کرد.