Skip to Content

مدیرعامل شرکت توزیع برق استان یزد خبر داد؛


مدیرعامل شرکت توزیع برق استان یزد گفت: برق مشترکان استان در دوماه تیر و مرداد 20 درصد کاهش قیمت خواهد داشت.

به گزارش میبد خبر، مدیرعامل شرکت توزیع برق استان یزد، با بیان این مطلب که مصوبه کاهش تعرفه نرخ برق در دو ماه تیر و مرداد در استان یزد با پیگیری های نمایندگان مردم استان در مجلس نهم به نتیجه رسید در خصوص میزان این کاهش گفت: برق مشترکان استان در دوماه تیر و مرداد 20 درصد کاهش قیمت داشته و استان یزد از این حیث جزو استان های گرمسیری 4 محسوب می شود.

محمد رضا صحتی در خصوص ملاک های تعیین درجه بندی استان های گرمسیر هم اظهار داشت: ملاک  درجه بندی استان های گرمسیر و میزان کاهش تعرفه  آن ها بر اساس دو مبحث دمای هوا و میزان رطوبت در یک ماه در نظر گرفته می شود.

صحتی با قدردانی ازهمراهی و مشارکت مردم استان در زمینه مصرف برق اظهار داشت: هرساله مردم استان در زمینه  صرفه جویی مصرف برق همت کرده و مددکار ما بودند و امسال نیز تاکنون همراهی خوبی با ما داشته اند که امیدواریم با تداوم این همکاری شاهد تابستانی بدون خاموشی باشیم.
انتهای پیام/
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.