Skip to Content

در همایش اقتصاد مقاومتی و کارآفرینی؛


در همایش اقتصاد مقاومتی و کارآفرینی با حضور مسئولین استانی و شهرستانی از کارآفرینان و تولید کنندگان برتر شهرستان میبد تقدیر شد.

به گزارش میبد خبر، به همت اداره تعاون، كار و رفاه اجتماعي و همكاري شركت شهرك صنعتي جهان آباد ميبد همايش يك روزه كارآفريني ويژه جامعه كار و تلاش ميبد برگزار شد.

در ابتداي اين همايش رئيس اداره توسعه كارآفريني اداره كل تعاون، كار و رفاه اجتماعي استان ضمن گراميداشت هفته جهاني كارآفريني، به ارائه گزارشي از برنامه هاي اجرا شده استان به مناسبت اين هفته پرداخت.

فاطمه نيكجو با اشاره به ظرفيت هاي خوب استان در حوزه گردشگري، صنعت،‌ كشاورزي و خدمات،‌ برگزاري دوره هاي آموزش كارآفريني را از اولويت هاي اين اداره كل عنوان كرد.

وی افزود: کارآفرینی موضوع مهمی است، نباید به عنوان شعار تلقی شود، بلکه بیشتر باید به عنوان سبک ، سیاق و روش در زندگی ورود پیدا کند و کارآفرین با آن روش ها و سبک ها بتواند راهی برای رفع بحران ها در هر مرحله ای از زندگی خود پیدا کند.

رئیس اداره توسعه کارآفرینی اداره کل تعاون استان یزد عنوان کرد : اداره کل تعاون در زیرگروه خود قانون کارآفرینی دارد که به عنوان اتاق فکر در استان فعالیت هایی را رایگان و به عنوان 11 مرکز مشاوره به کسانی که می خواهند فعالیتی را راه اندازی کنند ، مشاوره می دهند.

در ادامه سيد مسعود عظيمي، مدير شركت شهرك هاي صنعتي استان، با اشاره به لزوم آموزش كارآفريني از سنين كودكي بويژه در دوران مدرسه،‌ خواستار تغيير نگاه كارآفرينانه در آموزش كودكان شد.

وي با تاكيد بر تغيير نگرش خانواده ها و شناسايي استعدادهاي بالقوه از دوران كودكي، توجه به تغيير بنيادي در امر كارآفريني را لازمه پيشرفت و توسعه اقتصادي برشمرد.

در پایان این همایش با حضور مسئولین استانی و شهرستانی از کارآفرینان و تولید کنندگان برتر شهرستان میبد تقدیر شد.

انتهای پیام/اد


 
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.