Skip to Contentرئیس و اعضای شورای اسلامی شهر طی پیامی از خدمات ارزنده رییس سابق دادگستری میبد تقدیر و تشکر کرد.

به گزارش میبد خبر، متن پیام به این شرح است:

قال النبی صلی الله علیه و آله و سلم:
بالعدل قامت السماوات و الأرض
جناب آقای دکتر حسین دهقانی دام توفیقه
اکنون که در پرتو الطاف خداوند سبحان پس از سالها ایثار و تلاش در عرصه خطیر قضاوت و اجرای عدالت، دوران مدیریت خود را در شهرستان میبد به پایان رسانده و آماده خدمت در سنگرهای دیگر نظام مقدس جمهوری اسلامی هستید، ضمن تشکر و سپاس از خدمات خالصانه و تلاشهای مجدانه شما در عرصه قضاوت و همکاری با شورای اسلامی شهر میبد برای استیفای حقوق شهر در سالهای ریاست دادگستری این شهرستان، بدینوسیله مراتب قدردانی و سپاس خود و اعضای شورای اسلامی شهر میبد را به محضر جنابعالی تقدیم داشته و توفیق روزافزون حضرتعالی را از درگاه ایزد منان خواستاریم.


علیرضا آقایی میبدی
رئیس شورای اسلامی شهر میبد
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.