Skip to Content

همزمان با عید سعید فطر؛


همزمان با عید سعید فطر و با حضور آیت الله اعرافی و جمعی از مسئولین استانی و شهرستان پروژه تعریض و روشنایی جاده ایستگاه راه‌ آهن میبد به بهره برداری رسید.

حسین فلاح فرماندار میبد در گفت و گو با خبرنگار میبد خبر در رابطه با این پروژه بیان داشت: این پروژه به طول 4 کیلومتر و با هزینه ای بالغ بر یک میلیارد و 70 میلیون تومان و با مشارکت بخشداری بفروئیه، شرکت توزیع برق، اداره راه و شهرسازی و شرکت تعاونی دهیاری‌ها و شهرداری شهرستان اجرا شده است.

وی افزود: در این طرح 3 هزار و 500 متر شبکه روشنایی کابلی، سه دستگاه ترانسفورماتور به ظرفیت هرکدام ۲۵ کیلوولت آمپر به همراه ساخت ۷۰۰ متر شبکه فشار متوسط و 125 پایه فلزی به کار رفته است.

فرماندار میبد بابیان اینکه امنیت و آسایش مردم دررفت و آمد در مسیر راه‌آهن بسیار حائز اهمیت است گفت: این مسیر به طول 4 کیلومتر تا راه‌ آهن از دو طرف 3 متر به عرض جاده اضافه شده است که با اجرای این پروژه حجم قابل‌توجهی از ترافیک در این جاده کاهش می‌یابد.

مصطفی اعتمادی رئیس اداره راه و شهرسازی میبد نیز در این زمینه اظهار داشت: اداره راه و شهرسازی با مشارکت بخشداری نسبت به تهیه طرح، نظارت و ساخت پروژه با هزینه ای بالغ بر 700 میلیون تومان اقدام کرده که تا کنون حدود 350 میلیون تومان آن جهت تامین قیر پروژه علاوه بر طراحی و نظارت جهت ساخت توسط این اداره صورت گرفته است.

وی در پایان ابراز داشت: در این راستا و برای تکمیل این پروژه از امکانات و ماشین آلات اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای و شهرداری نیز استفاده شده که از همکاری و مشارک این دو نهاد تشکر و قدردانی می شود.

انتهای پیام/اد
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

چهره واقعی آمریکا در پیمان شکنی در جهان آشکار شد
مسئول واحد فراهم آوری اعضای دانشگاه علوم پزشکی یزد گفت:بیست و سومین اهدای عضو در سال جاری با ایثار و فداکاری کودک خردسال در یزد انجام شد.
بیست و پنجمین سفر کاروان پیاده علی ابن موسی الرضا(ع)، حرکت خود را از محل بیت الرضا(ع) بافق آغاز کرد.