Skip to Content

مدیر جهاد کشاورزی میبد مطرح کرد


مدیر جهاد کشاورزی شهرستان میبد از پرداخت اعتباری بالغ بر 2 میلیارد و 750 میلیون تومان تسهیلات اشتغالزا به طرح‌های بخش کشاورزی میبد خبر داد.

صدر پورکوثری در گفتگو با خبرنگار میبد خبر در خصوص پرداخت تسهیلات اشتغالزا به بخش کشاورزی میبد بیان داشت: تسهیلات اشتغالزا به طرح‌های بخش کشاورزی میبد از محل طرح های فراگیر و پایدار روستایی پرداخت شده است.

وی افزود: از محل اشتغال پایدار روستایی 120 نفر جمعا به مبلغ 25 میلیارد تومان از طرف جهاد کشاورزی شهرستان به بانک های عامل معرفی شده که از این میزان 10 میلیارد تومان در زمینه تولید محصولات گلخانه ای، 10 میلیارد تومان در زمینه صنایع تبدیلی و تکمیلی و 5 میلیارد تومان هم در زمینه پرورش دام های سبک و سنگین، ماهیان زینتی و زنبور عسل برای دریافت تسهیلات معرفی شده اند که تا کنون یک میلیارد و 700 میلیون تومان توسط بانک های عامل به متقاضیان پرداخت شده است.

مدیر جهاد کشاورزی شهرستان میبد در خصوص اعطای تسهیلات اشتغال فراگیر اظهار داشت: در این راستا از سوی متقاضیان درخواست یک میلیارد و 550 میلیون تومان در زمینه صنایع تبدلی و بسته بندی به جهاد داده شده که از این میزان یک میلیارد و 50 میلیون تومان تسهیلات پرداخت شده است.

پوکوثری با اشاره به پرداخت تسهیلات اشتغالزایی از سوی بانک های کارآفرینی امید، توسعه تعاون، پست بانک و بانک کشاورزی صورت می پذیرد، عنوان داشت: تسهیلات اشتغال پایدار روستایی با سود 6 درصد و تسهیلات اشتغال فراگیر با سود 18 درصد به متقاضیان پرداخت می شود.

وی هدف از اجرای طرح اشتغال فراگیر را افزایش شغل و پایداری و ماندگاری آن عنوان کرد و یادآور شد: اعطای تسهیلات اشتغال فراگیر روستایی با هدف کاهش بیکاری و بهبود و رونق اشتغال در بخش های کشاورزی و روستایی و جلوگیری از مهاجرت انجام می شود.

مدیر جهاد کشاورزی شهرستان میبد در پایان بیان داشت: براین اساس طرح های دارای میزان اشتغال بیشتر با توجه به رسته های منتخب در کسب و کارهای کشاورزی در اولویت قرار دارند.

انتهای پیام/اد
رای شما
میانگین (1 رای)
The average rating is 5.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

چهره واقعی آمریکا در پیمان شکنی در جهان آشکار شد
مسئول واحد فراهم آوری اعضای دانشگاه علوم پزشکی یزد گفت:بیست و سومین اهدای عضو در سال جاری با ایثار و فداکاری کودک خردسال در یزد انجام شد.
بیست و پنجمین سفر کاروان پیاده علی ابن موسی الرضا(ع)، حرکت خود را از محل بیت الرضا(ع) بافق آغاز کرد.