Skip to Contentواحد تولید و بسته بندی قند کله و شکسته در میبد با حضور جمعی از مسئولان شهرستانی افتتاح شد.

به گزارش میبد خبر، یک واحد تولیدی قند با ظرفيت توليد روزانه دو تن کله قند با حضور فرماندار و مسئولان محلي در بخش بفروئیه اين شهرستان افتتاح شد.

«محمد اسماعیلی» بخشدار بفروئیه در اين رابطه اظهار كرد: این واحد تولیدی در فضای 800 مترمربع و با سرمايه‌گذاري بالغ بر 400 میلیون تومان از سوي بخش خصوصي راه‌اندازي شده و زمينه اشتغال شش نفر را به طور مستقيم فراهم آورده است.

وي با بيان اين كه واحد مذكور روزانه دو تن کله قند و 1.5 تن قند حبه به صورت مکانیزه و کاملاً بهداشتی توليد مي‌كند، گفت: محصولات اين واحد به بازارهای استان‌های اصفهان، بندرعباس و یزد ارسال مي‌شود.

در حاشیه این مراسم، «حسين فلاح» فرماندار میبد از تمام قسمت‌های این واحد تولیدی بازدید و در جريان روند کار تولید این واحد قرار گرفت.

انتهای پیام/اد
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.