Skip to Content

استاندار یزد:


استاندار یزد گفت: در شرایط فعلی جامعه هیچ جهادی بالاتر از گام نهادن در عرصه اشتغال و سرمایه گذاری نیست.

به گزارش میبدخبر، محمد علی طالبی استاندار یزد در جلسه شورای اداری شهرستان میبد با بیان اینکه سرمایه اجتماعی بهترین عامل برای خنثی کردن توطئه های دشمن در طول این 40 انقلاب اسلامی بوده است، بیان داشت: با و وجود انواع توطئه های دشمنان بویژه تحریم های ظالمانه ای که دشمنان نظام جمهوری اسلامی سعی داشتند با اعمال فشار اقتصادی و ابزار تحریم به کشور ما را از ادامه مسیر باز دارند ولی همین سرمایه اجتماعی که مهمترین عنصر آن اعتماد بود توانست کشور را سرپا نگه دارد.

وی افزود: با وجود ضعف هایی که وجود دارد و ما میراث دار مشکلات بزرگی هستیم که در طول سالیان گذشته بر کشور تحمیل شده اما در عین حال می توانیم نسبت به آینده امیدوار بوده و با خدمت صادقانه و جدیت و تلاش در عرصه های مختلف و پاسخگویی مسئولانه به مردم شرایطی را فراهم کنیم که انسجام و قوام نظام و جامعه حفظ شود.

طالبی با تاکید بر این موضوع که دشمن در دوره جدید تحریم ها این سرمایه اجتماعی را هدف قرار داده است، ابراز داشت: دشمنان سعی دارند تا با اعمال فشار اقتصادی و هدف قرار دادن اعتماد جامعه نقشه های شوم خود را پیگیری کنند.

استاندار یزد در پایان با اشاره به اینکه اولویت اول ما در استان اشتغال و سرملیه گذاری است، اذعان داشت: در شرایط فعلی جامعه هیچ جهادی بالاتر از گام نهادن در عرصه اشتغال و سرمایه گذاری نیست و همه دستگاههای اداری استان موظفند برای این مبحث مهم در استان بدون هرگونه محدودیتی در وقت فعالیت کنند و من نیز آمادگی دارم تا در خدمت این عزیزان باشم.

انتهای پیام/اد

 
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.