Skip to Content

به مناسبت هفته ملی بدون دخانیات صورت گرفت؛


همایش دوچرخه سواری به مناسبت هفته ملی بدون دخانیات در میبد برگزار شد.

به گزارش میبد خبر، در این همایش دوچرخه سواران مسیر تاریخی با عنوان «راه ابریشم» را از برج کبوتر خانه تا آسیاب آبی بیده را رکاب زدند.

محمدرضا زارع بیدکی رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان میبد هدف از برگزاری را ترویج فرهنگ ورزش و دوچرخه سواری در جامعه و مقابله با پدیده شوم اعتیاد دانست. 

وی افزود: ورزش و فعالیتهای ورزشی زمینه ای برای تقویت روح و جسم انسان است.

زارع تصریح داشت: حضور در همایشهای ورزشی ضمن افزایش روحیه مشارکت پذیری در بین آحاد مردم، فرهنگ توسعه فعالیتهای ورزشی را در سطح جامعه بهبود بخشیده و با غنی سازی اوقات فراغت جوانان باعث کاهش بسیاری از ناهنجاریها و بزه های اجتماعی شود. 

حدود 100 دوچرخه سوار در این همایش همگانی شرکت داشتند.

در پایان این همایش که به همت هیأت دوچرخه سواری، هیات ورزش های همگانی و با همکاری فرمانداری میبد و بخشداری بفروئیه برگزار شد، هدایای ارزنده‌ ای به شرکت کنندگان تقدیم شد.

انتهای پیام/اد
رای شما
میانگین (1 رای)
The average rating is 1.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.