Skip to Content

بمناسبت هفته بسیج برگزار می شود؛

همایش بزرگ کوهنوردی و پیاده روی خانوادگی در میبد


به مناسبت هفته بسیج و به همت ناحیه مقاومت بسیج میبد همایش بزرگ کوه نوردی و پیاده روی خانوادگی با حضور خانواده های بسیجیان صبح روز پنج شنبه در منطقه اشنیز برگزار خواهد شد.

 فلاح فرمانده ناحیه مقاومت بسیج میبد در گفت و گو با میبد خبر از برگزاری همایش کوه نوردی و پیاده روی خانوادگی به مناسبت هفته بسیج در شهرستان میبد خبر داد. و گفت: این همایش صبح روز پنج شنبه 28 آبانماه ساعت 7 صبح در منطقه اشنیز انجام خواهد داشت.
 
فلاح  هدف از برگزاری این همایش را افزایش روحیه نشاط در بسیجیان دانست و افزود: انجام ورزش صبحگاهی برای افزایش توان، آمادگی جسمانی و سطح سلامتی بسیجیان برای مقابله با بیماری‌های جسمی مانند کم‌تحرکی، چاقی و دیابت و به ویژه بیماری‌های روحی و روانی امری مهم و ضروری است که در افزایش روحیه نشاط اجتماعی نیز تاثیر زیادی دارد.

فرمانده ناحیه میبد ادامه داد: سلامت لازمه توسعه ‌یافتگی کشور است و تا زمانی که ما جامعه سلامت نداشته باشیم، نمی‌توانیم برای انجام امور برنامه ریزی دقیق داشته باشیم.

وی بر اهمیت ورزش همگانی در جامعه تاکید کرد و از بسیجیان خواست تا با حضور گسترده خود در برنامه های ورزش همگانی شهرستان موجب نشاط وسلامتی جامعه باشند.

علاقمندان می توانند جهت شرکت در همایش فردا صبح(پنج شنبه ) ساعت 7 صبح در مصلای آیت الله اعرافی حضور بهم رسانند.
رای شما
میانگین (2 آرا)
The average rating is 5.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.