Skip to Contentپس از یک ماه رقابت تیم‌های میبدی در مسابقات فوتسال جام رمضان 97 برترین‌های این مسابقات معرفی شدند.

به گزارش میبد خبر، مسابقات فوتسال جام رمضان 97 در سالن شهدای میبد با حضور 41 تیم در 4 رده سنی نونهالان نوجوانان جوانان و بزرگسالان در حالی برگزار شد که در رده نونهالان 11 تیم حضور داشتند که تیم‌های آریا، مقاومت و یاران به ترتیب اول تا سوم شدند.

در ادامه این مسابقات و در رده نوجوانان 7 تیم با هم به رقابت پرداختند که سرانجام تیم‌ «یزدخواست» در یک بازی نفس‌گیر با «شرکت موزائیک الماس» توانست در فینال به مقام قهرمانی برسد و تیم‌های شرکت موزائیک الماس و مقاومت رتبه‌های دوم تا سوم را به خود اختصاص دادند.

در رده جوانان نیز 7 تیم با یکدیگر به رقابت پرداختند که در روز پایان «شرکت موزائیک الماس» با غلبه بر «آهو تراول» به مقام قهرمانی دست یافت و تیم عقاب به کسب رتبه سوم بسنده کرد.

اما رقابت نفس‌گیر جام رمضان امسال در رده بزرگ‌سالان با 16 تیم پیگیری شد و پس حدود یک ماه رقابت جانانه سرانجام در شب عید فطر تیم «کارتن سازی طوبی» با پیروزی پر گل بر «کاشی کتیبه» به مقام قهرمانی دست یافت و تیم هدف نیز در این گروه سوم شد.

در پایان این مسابقات با حضور مسئولین شهرستان به تیم های اول تا سوم هر رده سنی کاپ قهرمانی، مدال و جوایزی اهدا شد.

گفتنی است مسابقات فوتسال جام رمضان در میبد با همکاری و مشارکت حوزه یک ثارالله ناحیه مقاومت بسیج، شورای شهر و اداره ورزش و جوانان میبد برگزار شد.

انتهای پیام/اد

 رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

چهره واقعی آمریکا در پیمان شکنی در جهان آشکار شد
مسئول واحد فراهم آوری اعضای دانشگاه علوم پزشکی یزد گفت:بیست و سومین اهدای عضو در سال جاری با ایثار و فداکاری کودک خردسال در یزد انجام شد.
بیست و پنجمین سفر کاروان پیاده علی ابن موسی الرضا(ع)، حرکت خود را از محل بیت الرضا(ع) بافق آغاز کرد.