Skip to Content


مراسم هفتم شهید گمنام در دانشکده علوم قرآنی میبد+ تصاویر


مراسم هفتمین روز تشییع و تدفین شهید گمنام دانشکده علوم قرآنی میبد برگزار شد.

به گزارش میبد خبر، حجت الاسلام گندمی در این مراسم با گریزی به موضوع فتنه و ابعاد آن گفت: فتنه و فتنه گری که مورد جدیدی از آن نیز در کشور به وقوع پیوست، به گونه ای تشکیل می شود که می تواند قدرت تشخیص حق از باطل را برای دیگران سخت کند و یا حتی سلب کند.

وی با بیان اهمیت موضوع جهاد در سوریه و دفاع از حریم انقلاب اسلامی و حریم و مرزهای اسلام ادامه داد: اگر رزمندگان مقاومت که در سوریه جنگیدند و حتی بسیاری نیز به شهادت رسیدند، نبودند، در درجه اول حریم انقلاب مورد هجمه قرار می گرفت و در درجه بعد مرزهای کشور مورد تهدید دشمنان واقع می شد.

حجت الاسلام گندمی در محوری دیگر از سخنانش به موضوع شهید و شهادت پرداخت و بیان داشت: شهدا به قول صریح قرآن زنده اند و حتی به نوعی نماد و نشانه حیات جامعه نیز حساب می شوند، به نوعی که امروز حتی مدیریت سید الشهدا (ع) و دیگر شهدا را در برابر مشکلات و فتنه ها بر علیه انقلاب به وضوح می توانیم مشاهده کنیم.

پایان بخش این مراسم ذکر مصیبت حضرت زهرا(س) و شهدا توسط محمدی پناه، مداح اهلبیت بود.

انتهای پیام/اد
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.