Skip to Content

از سوی دفتر امام جمعه و فرمانداری میبد؛


مراسم بزرگداشت مرحوم دکتر آیت اللهی با حضور مردم و مسئولین در مسجد ابوالفضلی مهرجرد برگزار شد.

به گزارش میبد خبر، به مناسبت رحلت مرحوم دکتر علی آیت اللهی از  پزشکان نامی، فرهیخته و متدین شهرستان میبد، مراسم بزرگداشتی از سوی دفتر امام جمعه و فرمانداری و جامعه پزشکان در مسجد ابوالفضلی مهرجرد برگزار شد.

مرحوم دکتر آیت اللهی پنج شنبه سی ام آذر به علت کهولت سن در 96 سالگی دار فانی را وداع گفت.

امام جمعه موقت میبد در مراسم بزرگداشت مرحوم دکتر آیت اللهی گفت: دکتر آیت اللهی از چهره های شاخص علمی دهه های نخست انقلاب بود و در دورانی طبابت داشتند که امکانات امروزی پزشکی و بهداشت و درمان و فضای فیزیکی در منطقه نبود.
حجت الاسلام حسنی با اشاره به بیش از نیم قرن خدمات مرحوم دکتر آیت اللهی به مردم منطقه گفت: از آنجا که مرحوم دکتر آیت اللهی سالها درس حوزه را در محضر علما سپری کرده و منتسب به خانواده آیت الله حائری موسس حوزه علمیه قم بودند ، انسانی اهل باور ، معتقد و متدین بود که نسخه ها را با نام خدا می نوشتند.
وی افزود : جامعه ما به انسان هایی نظیر دکتر آیت اللهی نیاز دارد و نسل امروز ما برای خدمات بیشتر به مردم باید چنین شخصیت هایی را که عمرشان را وقف خدمت به مردم کردند الگوی خود قرار دهند.

انتهای پیام/اد
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.