Skip to Content

آیت الله اعرافی:


آیت الله اعرافی در پیامی به یادواره شهدای فیروزآباد از برگزار کنندگان و شرکت کنندگان این یادواره تقدیر و تشکر کرد.

به گزارش میبدخبر، متن پیام آیت الله اعرافی امام جمعه میبد به شرح ذیل می باشد:

بسم الله الرحمن الرحیم

پس از حمد و ثنای پروردگار و صلوات بر پیامبر اعظم و خاندان پاک وی ، درود می فرستیم به روان پاک شهیدان سرافراز و پیشاهنگ دفاع مقدس بویژه شهیدان راست قامت و سرداران شهید ، رشید و شجاع فیروزآباد میبد.

فیروزآباد همواره دژ استوار اسلام و انقلاب اسلامی بوده و خواهد بود و در همه سنگرها نقش مهمی ایفاکرده است و یاد سرداران شهید و شهیدان رشید آن و جانفشانی آنان از خاطره ها زدوده نخواهد گشت و در پیشگاه حضرت حق مشکور و مصون و ماجور خواهد بود.

آنچه اکنون و در چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی و در این شرایط حساس وظیفه ما و مردم و مسئولان و جوانان است بازخوانی و بازاندیشی و درس آموزی از آن همه شکوه و شهامت و شهادت عزیزانمان است و جاری ساختن پیام آن شهیدان خدایی در زندگی فردی و اجتماعی جامعه است.

امید است این یادواره نقطه عطفی در این مسیر باشد و عطر ایثار و مجاهدت را در میبد و فیروزآباد عزیز منتشر سازد و نام بلند شهیدان را پرآوازه تر گرداند.

به روان شهدای گرانمایه و نیز پدران و مادران آسمانی آنان درود می فرستم و برای همه ایثارگران و خانواده های بزرگوار شهیدان سلامت و عزت مسألت دارم و از همه برگزارکنندگان و مساهمت کنندگان و شرکت کنندگان تقدیر و تشکر می کنم و از عدم توفیق حضور در آن مراسم پرشکوه و ایمانی و جهادی پوزش می طلبم.

علیرضا اعرافی
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


یادداشت یادداشت

گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.