Skip to Content


عیادت معاون صنایع دستی کشور از زیلو باف برجسته شهرستان


به گزارش "میبدخبر"،آقای محمد علی غنی پور میبدی از صنعتگران برجسته زیلوبافی میبد است که نقش مهمی در احیای این هنرصنعت در شهرستان میبد داشته است. وی از کودکی و نزد پدر خود هنر صنعت زیلو بافی را فرا گرفته است. آقای غنی پور چند روزی است که به علت کسالت در بیمارستان بستری شده و امیدواریم هر چه زود تر بهبودی کامل برای ایشان حاصل گردد.  

به گزارش "میبدخبر"،آقای محمد علی غنی پور میبدی از صنعتگران برجسته زیلوبافی میبد است که نقش مهمی در احیای این هنرصنعت در شهرستان میبد داشته است. وی از کودکی و نزد پدر خود هنر صنعت زیلو بافی را فرا گرفته است.

آقای غنی پور چند روزی است که به علت کسالت در بیمارستان بستری شده و امیدواریم هر چه زود تر بهبودی کامل برای ایشان حاصل گردد.
 رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.