Skip to Content

با هدف بهبود فرهنگ مصرف آب؛


طرح ملی دانش ­آموزی داناب با هدف بهبود فرهنگ مصرف آب در مدارس شهرستان میبد اجرا می شود.

به گزارش میبد خبر، با توجه به بحران كم آبي و در راستاي فرهنگ سازي مديريت مصرف آب  بر اساس تفاهم نامه همكاري بين شركت سهامي آب منطقه اي و اداره كل آموزش و پرورش ، طرح آموزشي فرهنگي "داناب" در دبيرستان هاي دوره اول اجرا مي شود.

آموزش و ارتقاء آگاهي دانش آموزان در مورد فرهنگ سازي مديريت مصرف، جبران مصرف بي رويه آب، احياء و تعادل بخشي منابع آب زيرزميني، ايجاد حساسيت و اطلاع رساني نسبت به بحران كم آبي از مهمترين اهداف طرح مي باشد.

طرح ملی دانش ­آموزی نجات آب (داناب) به‌طور همزمان در سراسر کشور در حال اجرا است که هدف اجرای آن، آموزش و بهبود فرهنگ در بخش منابع آب کشور در سطح مدارس دوره اول متوسطه می‌باشد.

انتهای پیام/اد
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.