Skip to Content

با حضور آیت الله اعرافی؛


گردان امام علی (ع) سپاه شهرستان میبد با هدف جذب و پذیرش نیروهای بسیجی فعالیت خود را آغاز کرد.

به گزارش میبد خبر، ظهر امروز با حضور آیت الله اعرافی و جمعی از مسئولین شهرستان میبد مجتمع ورزشی و بدنسازی بسیج و ساختمان گردان امام علی(ع) افتتاح شد.

گردان امام علی(ع) دارای ۱۱۰ نیروی بسیجی می‌باشد که از 25 مهرماه 97 به همت عملیات ناحیه مقاومت بسییج میبد تشکیل شده است و با توجه به حجم سنگین تهدیدات دشمن برای انقلاب اسلامی و ایجاد فتنه در کشور، گردان امام علی(ع) با شاکله بسیج و با عضوگیری بسیجیان شهرستان میبد فعالیت خود را آغاز کرده است که مهمترین ماموریت‌های این گردان مقابله با اغتشاشات، مقابله با جنگ نرم دشمن و برقراری امنیت شهری است.

در ادامه نیز آیت الله اعرافی از ساختمان بسیج دانش آموزی و دانشجویی بازدید کرد.

انتهای پیام/
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.