دیدار فرمانده سپاه با مدیر آموزش و پرورش شهرستان میبد+عکس - نمایش محتوا - میبدخبر
Skip to Content

همزمان با روز معلم انجام شد؛


همزمان با 12 اردیبهشت سالروز شهادت استاد شهید مرتضی مطهری فرمانده سپاه میبد با مدیر آموزش و پرورش دیدار کرد.

به گزارش میبد خبر، فرمانده و نماینده ولی فقیه در سپاه میبد با حضور در اداره آموزش و پرورش روز معلم را به مدیر آموزش و پرورش و جامعه فرهنگیان شهرستان میبد تبریک گفتند.

مصطفی بهشتی در این مراسم ضمن تبریک هفته معلم گفت: عرصه تعلیم و تربیت، بسیار مهم و کلیدی است، چرا که پرورش دهنده نسل آینده ساز جامعه هستند.

وی افزود: معلم با کار خود مروج روشنایی و د انایی در کشور است و همگی باید بکوشیم تکریم مقام والای معلمان را در جامعه نهادینه کنیم.

فرمانده سپاه میبد در ادامه با اشاره به اهمیت تربیت و تعلیم نیروی انسانی، متعهد، کارآمد و متخصص تاکید داشت: توسعه نیروی انسانی کارآمد در حال حاضر مهمترین مقوله و نیاز کشورمان است.

بهشتی با تاکید بر اینکه امیدواریم با همفکری و همکاری یکدیگر گام‌های مهمی برای اعتلای شهرستان میبد برداریم، اظهار داشت: ما انجام کار فرهنگی را هدف اصلی خودمان می دانیم و در این راستا با تعامل خوب و ارتباط تنگاتنگ این دو نهاد برای پیشرفت و تقویت بعد دینی و ایمانی نسل جوان و نوجوان تلاش خواهیم کرد. 

محسن موحدی فرد مدیر آموزش و پرورش شهرستان میبد نیز در این مراسم ضمن تبریک هفته گرامیداشت مقام شامخ معلم، گفت: مجموعه خدوم سپاه و بسیج همواره در تمامی عرصه‌ ها یار و یاور آموزش و پرورش بوده اند و به این ارگان فرهنگی کمک‌های ویژه‌ای کرده‌ و می‌کنند.

انتهای پیام/اد

 
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

چهره واقعی آمریکا در پیمان شکنی در جهان آشکار شد
مسئول واحد فراهم آوری اعضای دانشگاه علوم پزشکی یزد گفت:بیست و سومین اهدای عضو در سال جاری با ایثار و فداکاری کودک خردسال در یزد انجام شد.
بیست و پنجمین سفر کاروان پیاده علی ابن موسی الرضا(ع)، حرکت خود را از محل بیت الرضا(ع) بافق آغاز کرد.