Skip to Content

همزمان با روز معلم انجام شد؛


همزمان با 12 اردیبهشت سالروز شهادت استاد شهید مرتضی مطهری فرمانده سپاه میبد با مدیر آموزش و پرورش دیدار کرد.

به گزارش میبد خبر، فرمانده و نماینده ولی فقیه در سپاه میبد با حضور در اداره آموزش و پرورش روز معلم را به مدیر آموزش و پرورش و جامعه فرهنگیان شهرستان میبد تبریک گفتند.

مصطفی بهشتی در این مراسم ضمن تبریک هفته معلم گفت: عرصه تعلیم و تربیت، بسیار مهم و کلیدی است، چرا که پرورش دهنده نسل آینده ساز جامعه هستند.

وی افزود: معلم با کار خود مروج روشنایی و د انایی در کشور است و همگی باید بکوشیم تکریم مقام والای معلمان را در جامعه نهادینه کنیم.

فرمانده سپاه میبد در ادامه با اشاره به اهمیت تربیت و تعلیم نیروی انسانی، متعهد، کارآمد و متخصص تاکید داشت: توسعه نیروی انسانی کارآمد در حال حاضر مهمترین مقوله و نیاز کشورمان است.

بهشتی با تاکید بر اینکه امیدواریم با همفکری و همکاری یکدیگر گام‌های مهمی برای اعتلای شهرستان میبد برداریم، اظهار داشت: ما انجام کار فرهنگی را هدف اصلی خودمان می دانیم و در این راستا با تعامل خوب و ارتباط تنگاتنگ این دو نهاد برای پیشرفت و تقویت بعد دینی و ایمانی نسل جوان و نوجوان تلاش خواهیم کرد. 

محسن موحدی فرد مدیر آموزش و پرورش شهرستان میبد نیز در این مراسم ضمن تبریک هفته گرامیداشت مقام شامخ معلم، گفت: مجموعه خدوم سپاه و بسیج همواره در تمامی عرصه‌ ها یار و یاور آموزش و پرورش بوده اند و به این ارگان فرهنگی کمک‌های ویژه‌ای کرده‌ و می‌کنند.

انتهای پیام/اد

 
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.