Skip to Contentدر دیدار مدیران و اساتید حوزه علمیه میبد با آیت الله مروی عضو شورای عالی حوزه برنامه ها و موضوعات مختلف حوزه بررسی شد.

به گزارش میبد خبر، آیت الله شیخ جواد مروی عضو شورای عالی حوزه های علمیه کشور با مدیران، اساتید و کادر اداری حوزه علمیه میبد در بیت آیت الله اعرافی (ره) دیدار کردند.

در این نشست پس از ارائه گزارشی از برنامه ها و فعالیت های حوزه علمیه شهرستان میبد توسط حجت الاسلام مصطفی ابوطالب دخت، تعدادی از اساتید به بیان مسائل، مشکلات و دغدغه های موجود پرداختند.
در ادامه آیت الله مروی ضمن پاسخگویی به سوالات و دغدغه های طلاب به ایراد سخن در باب مباحث آموزشی و پژوهشی حوزه و سیاستهای اجرایی در حوزه های علمیه پرداخت.
انتهای پیام/ادرای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.