Skip to Content

سردار فدوی در گفتگو با میبدخبر:


جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: امروز در تمام سطوح چه در زمین، چه در دریا و چه در هوا با شیطنت دشمنان مقابله کرده ویقینا با آنان برخورد محکمی خواهیم داشت.

دریادار علی فدوی در مصاحبه با میبد خبر، پیام سرنگونی پیشرفته‌ترین پهپاد آمریکائی را نمایش قدرت جمهوری اسلامی دانست و گفت: قدرت امروز جمهوری اسلامی ایران فراتر از همه قدرت‌هاست و این پیام پیامی است که از ابتدای انقلاب به دشمنان مخابره شده است.

جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی افزود: طبیعی است که هر کشور یا قدرتی که بخواهد شیطنت کند با پاسخ کوبنده ما مواجه خواهد شد و البته این پاسخ مربوط به حالا نیست در سال 66 هم‌زمانی که شناورهای آمریکائی شیطنت کردند موردتهاجم قرار گرفتند و این روند امروز گسترش‌یافته است.

فدوی تأکید کرد: امروز دشمنان ما بدانند در تمام سطوح چه در زمین، چه در دریا و چه در هوا اگر شیطنت کنند یقینا پاسخ محکمی به شیطنت آنان خواهیم داد.

انتهای پیام/
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


یادداشت یادداشت

گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.