Skip to Content

فرمانده انتظامی شهرستان میبد خبر داد:


فرمانده انتظامی شهرستان میبد از دستگیری باند سارقان غیربومی در شهرهای میبد و اردکان خبر داد.

به گزارش میبد خبر به نقل از نارین، سرهنگ سیدمحمدطاهر موسوی اظهار داشت: مأموران انتظامی شهرستان میبد پس از دریافت گزارش چندین فقره سرقت منزل در محلات امیرآباد، بهمن‌آباد، خیابان پاسداران و چند نقطه دیگر در شهرستان میبد اقدام به انجام عملیات شناسایی سارقان نمودند که پس از چند روز تلاش پی‌درپی، موفق به دستگیری عوامل جرم شدند.

وی با بیان اینکه در حال حاضر تعداد ۴ سارق غیربومی در این رابطه دستگیر شده‌اند، افزود: متهمان برای تحقیقات مقدماتی و تکمیل پرونده در اختیار پلیس می‌باشند و در صددیم در اسرع وقت اموال مالباختگان را شناسایی کنیم.

موسوی خاطرنشان کرد: گزارش‌هایی در خصوص سرقت برخی منازل توسط این متهمان در شهرستان اردکان نیز واصل شده است که در حال بررسی بیشتر موضوع هستیم.

فرمانده انتظامی شهرستان میبد با بیان این که پلیس به طور دقیق فعالیت بزه‌کاران را تحت نظر دارد، تصریح کرد: البته شهروندان نیز باید با رعایت مسائل امنیتی خصوصا در شب‌های قدر و هنگامی که منازل خود را ترک می‌کنند، در حفظ مال و اموال خود بکوشند و در صورت مشاهده موارد مشکوک، سریعاً پلیس را مطلع نمایند.

انتهای پیام/
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

چهره واقعی آمریکا در پیمان شکنی در جهان آشکار شد
مسئول واحد فراهم آوری اعضای دانشگاه علوم پزشکی یزد گفت:بیست و سومین اهدای عضو در سال جاری با ایثار و فداکاری کودک خردسال در یزد انجام شد.
بیست و پنجمین سفر کاروان پیاده علی ابن موسی الرضا(ع)، حرکت خود را از محل بیت الرضا(ع) بافق آغاز کرد.