Skip to Content


خوابگاه دانشجویی دانشگاه حائری میبد در انتظار 1/5میلیارد اعتبار


سه خوابگاه دانشجوئی و یک ساختمان آموزشی دانشگاه آیت الله حائری میبد برای تکمیل عملیات عمرانی نیازمند تخصیص اعتبار است.

به گزارش میبد خبر به نقل از روابط عمومی و امور بین الملل دانشگاه آیت الله حائری میبد دکتر کلانتری رئیس این دانشگاه گفت: خوابگاه‌ های دانشجوئی بلوک های 1، 2، 3 و 4 و همچنین ساختمان آموزشی دانشکده‌ی فنی دانشگاه در مجموع بالغ بر 70% پیشرفت فیزیکی داشته ‌است.

وی با بیان اینکه در حال حاضر برخی از خوابگاه‌های دانشگاه در ساختمان‌ های استیجاری و در فضاهای خارج از دانشگاه است گفت: با تخصیص اعتبار لازم و تکمیل این پروژه‌ ها کار احداث 4000 متر مربع فضای خوابگاهی در دانشگاه به پایان خواهد رسید که این موضوع ان شاءالله مشکلات خوابگاهی دانشجویان را مرتفع خواهد کرد.

وی افزود: ساختمان در حال ساخت دانشکده فنی نیز با فضای 4000 متر مربع حدود 80% پیشرفت فیزیکی داشته‌است.

عباس کلانتری با ذکر این مطلب که حدود 5/5 میلیارد تومان تاکنون در این پروژه‌ ها هزینه شده، گفت: از این میزان بالغ بر 5/4 میلیارد تومان توسط خیرین میبدی پرداخت گردیده ‌است.

وی ضمن درخواست از مسئولین برای اختصاص اعتبار جهت تکمیل پروژه خوابگاهی گفت: وقتی بالغ بر 80 درصد اعتبار پروژه‌ی خوابگاه‌ ها توسط خیرین هزینه‌شده است اختصاص بودجه‌ ی دولتی برای تکمیل ساختمان خوابگاه‌ ها و استفاه دانشجویان از 4000 متر مربع فضای خوابگاهی ایجاد شده، ضرورت بیشتری می‌یابد.

کلانتری گفت: تخصیص 5/1میلیارد تومان اعتبار دیگر کار احداث سه ساختمان خوابگاهی دانشگاه میبد را پایان خواهد بخشید.

 


رای شما
میانگین (1 رای)
The average rating is 1.0 stars out of 5.