Skip to Content

باهدف آشنایی با انجمن عطرهای ماندگار؛

جمعی از دانش آموزان دخترمیبدی در حوزه علمیه سطح 3 خواهران حضور یافتند


در مراسمی، از 170 نفر از دختران 10تا15 سال دعوت شد تا با حضور در حوزه علمیه سطح 3 خواهران میبد، با عملکرد و اهداف انجمن عطرهای ماندگار و فعالیتهای انجام شده توسط این انجمن آشنا شوند.

به گزارش " میبدخبر "؛ در این مراسم، 170 نفر از دختران 10تا15 سال میبد شرکت داشتند و به تبیین اهداف این گروه و نیز شناخت جایگاه واهمیت شناخت حضرت صاحب الزمان (عج) برای این رده سنی و نیاز کنونی بشر به ظهور ایشان پرداخته شد.
حجت الاسلام احمدیان در این مراسم گفت: با توجه به آسیبهای دوره آخرالزمان باید شناخت ما نسبت به امام زمانمان به حدی باشد که در هر زمان بتوانیم ارتباط قلبی ومعنوی با ایشان برقرار کنیم.
وی افزود: داشتن این احساس که ما باید مهدی یاور زندگی کنیم، باعث ایجاد انقلاب درونی در انسان شده و او را نسبت به آینده امیدوار می نماید وتقویت این احساس در نسل نوجوان ما باعث ایجاد روحیه نشاط و شادابی مضاعف شده و انرژی ها و پتانسیل این رده سنی را در جهت اهداف مقدس سازمان دهی می کند.
در ادامه گروه سرود کوثر با اجرای نمایش گونه سرود حجاب، برخی از احکام پوشش را به جمع حاضر به نمایش گذاشتند.
پخش کلیپ  واجرای مسابقات فرهنگی واهداء جایزه از دیگر برنامه های این مراسم بود.
همچنین اعضای جدید در قالب میثاق نامه ای که توسط یکی از مربیان انجمن قرائت شد متعهد شدند نسبت به ارزشهای دینی ومذهبی خود ثابت قدم بوده ودر این راه ازاهداف شهدا وعلما دین منحرف نشوند. این مراسم با برگزاری نماز جماعت مغرب وعشا به پایان رسید.
ناگفته نماند انجمن عطرهای ماندگار تابستان سال گذشته تشکیل شده و کار خود را با برگزاری کلاسهای تابستانی وبرپایی اردوهای تابستانی ادامه داد ه و در طول سال نیز در مناسبتهای مختلف اقدام به برگزاری جلسات آموزشی و فرهنگی مذهبی برای اعضای خود نموده است.
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.