Skip to Contentاستاد قرائتی درباره بیماری خطرناکی که گریبانگیر برخی انسان‌ها می‌شود، توضیحاتی ارائه داد.

به گزارش میبد خبر، حجت الاسلام و المسلمین قرائتی در یکی از سری برنامه های سمت خدا،به بحثی شنیدنی از کمین یک بیماری خطرناک برای برخی انسان ها،پرداخت.

وی در این برنامه به افرادی که برای پاسخ یک سوال عجیب به او مراجعه می کنند اشاره کرد،اینکه آیا نماز را می توان به زبان فارسی نیز خواند؟

با نگاهی به فیلم زیر و شنیدن صحبت های حجت الاسلام و المسلمین قرائتی می توان متوجه شد که این  بیماری خطرناک چیست و چه ارتباطی میان آن و اشخاصی که به دنبال جواب این سوال هستند وجود دارد!پس با هم به تماشای این ویدئو می نشینیم.Loading the player...

رای شما
میانگین (2 آرا)
The average rating is 5.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.