Skip to Contentامروز ظهر مصادف با تاسوعای حسینی، هیئت ابوالفضلی فیروزآباد در یک اقدامی تحسین برانگیز برای تمامی بیماران، کارکنان و پرسنل بیمارستان امام جعفر صادق(ع) میبد غذای نذری بردند.

به گزارش خبرنگار میبدخبر: امروز ظهر مصادف با تاسوعای حسینی، هیئت ابوالفضلی فیروزآباد در یک اقدامی تحسین برانگیز برای تمامی بیماران، کارکنان و پرسنل بیمارستان امام جعفر صادق(ع) میبد غذای نذری بردند.

در این امر خیر سادات فیروزآباد با حضور در بیمارستان به هر بخشی مراجعه و غذا را به دست علاقه مندان ابا عبدالله الحسین می دادند.

چشمان اشکبار بیماران در مواجهه با شرایط به وجود آمده به فضای بیمارستان روح دیگری بخشیده بود.

لازم به ذکر است هیئت امناء هیئت ابوالفضلی فیروزآباد عهد بستند که غذای روز تاسوعای بیمارستان را همیشه و به صورت یک رسم هرساله تامین کنند.

رای شما
میانگین (5 آرا)
The average rating is 4.2 stars out of 5.


زارع مهرجردی
به امید شفای همه بیماران و تشکراز این اقدام شایسته و بجا موفق باشید
0 (0 آرا)
پست شده در ۱۳۹۳/۰۸/۱۲ ۲۳:۵۸
علی علوی
آفرین
شفای همه مریضا صلوات
اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم
0 (2 آرا)
پست شده در ۱۳۹۳/۰۸/۱۲ ۱۶:۲۲

گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.