Skip to Content

امام جمعه موقت میبد:


امام جمعه موقت میبد بیان داشت: تحریم‌های دشمنان علیه ملت ایران نه تنها خللی در روند انقلاب ایجاد نکرد، بلکه به فرصت تبدیل شدند.

به گزارش میبد خبر، امام جمعه موقت میبد در خطبه های نماز جمعه این شهرستان با گرامیداشت روز وحدت حوزه و دانشگاه گفت: این روز  یادآور اهمیت موضوع است که وحدت در هدف مفهوم اصلی، موضوع  وحدت حوزه و دانشگاه است.

وی با بیان اینکه اتحاد دو قشر حوزه و دانشگاه راه نفوذ بیگانگان را در ایجاد اختلاف در این مراکز مسدود می‌کند تصریح کرد: دشمنان ایران اسلامی در صدد اجرایی کردن ترفندهای خود از طریق اختلاف و تشنج است که وحدت حوزه و دانشگاه اجرایی شدن ترفندهای دشمنان را مسدود می‌کند.

حجت الاسلام حبیب الله غفوری به جایگاه وحدت حوزه و دانشگاه اشاره کرد و افزود: وحدت این دو نهاد وحدت رویه در اهداف کلی و تکمیل فعالیت ها برای تحقق برنامه در جهت اعتلاء و توسعه همه جانبه  و استقلال و خودکفایی  کشور در همه زمینه هاست.

خطیب جمعه موقت میبد با اشاره به اینکه با رشادت‌های جوانان ایران اسلامی بوجود آمده و غرس شده و با خون شهیدان آبیاری شده اذعان داشت:  کشورهای استعمارگر همواره در طول این سالها  به دنبال ضربه زدن به انقلاب اسلامی بودند، اما به لطف خدا و با هوشیاری ملت ایران در این امر ناکام مانده‌اند.

وی اظهار داشت: در طول عمر پربرکت نظام مقدس جمهوری اسلامی همواره تحریم‌های فراوانی را شاهد بوده‌ایم و امت مسلمان ایران اسلامی در برابر آنها ایستادگی کرده‌اند و هیچ‌کدام از آنها بر ایران اسلامی اثرگذار نبوده است. 

حجت الاسلام غفوری با اشاره به تحریم‌های غرب علیه ایران، گفت: ملت ایران با وجود این تحریم‌ها با هدایتهای حکیمانه مقام معظم رهبری و با استقامت و تدبیر توانسته پیشرفت‌های زیادی در تمامی زمینه‌ها داشته باشد. برای نجات کشور، نیاز به تفکر انقلابی داریم بنابراین شب و روز باید تلاش کنیم تا کشور از وضعیت موجود به وضعیت بهتری برسد.

وی ادامه داد: با تلاش و مجاهدت جوانان ایران اسلامی همواره تهدید‌ها و تحریم‌ها به فرصتی برای ایران اسلامی تبدیل شده و باعث افزایش قدرت اقتصادی و علمی میهن اسلامی شده است.

امام جمعه موقت میبد با اشاره به اینکه اقدامات ترامپ بار دیگر مسئله فلسطین را بر سر زبان‌ها انداخت عنوان کرد: دشمنان داعش را آموزش داده و به جان مسلمانان انداختند تا با جنایات فراوان این شجره خبیثه مسئله فلسطین در فرع قرار گیرد اما با شکست داعش به لطف خدا و مجاهدتهای جبهه مقاومت و سخنان ابلهانه ترامپ رئیس جمهور آمریکا  سبب شد تا مسئله نخست و اصلی دنیای اسلام, فلسطین شود, و دنیای اسلام با وحدت و اجتماع در حمایت از فلسطین و قدس شریف بپاخیزند. و به خواست خدا جبهه مقاومت هر روز قدرتمند تر و پیشرفته تر شده تا در مقابل اسرائیل بایستند.

حجت الاسلام غفوری  درپایان خطبه های نماز جمعه با اشاره به سخن سید حسن نصرالله که گفته بود قطع و یقین دارم این مطلب رژیم صهیونیستی را نابود خواهد کرد بیان داشت: خدا را شکر با این اقدام احمقانه دشمنان، جهان اسلام متحد و یکدست شده و مرتجعین عرب رسوا شدند و ارتباط آنها با اسرائیل برای همه آشکار شد و نشان داد که راه مقاومت راهی درست و سازش و مذاکره باطل است.

انتهای پیام/اد
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.