Skip to Content

گلایه معاون دانشگاه علوم پزشکی یزد از تامین اجتماعی؛


معاون توسعه و مدیریت منابع انسانی دانشگاه علوم پزشکی شهید صدوقی یزد گفت: سازمان‌ تامین اجتماعی در این استان بابت دریافت خدمات پزشکی و درمانی 250 میلیارد تومان به این دانشگاه بدهکار است.

به گزارش میبد خبر، چند روز پیش تصویری در فضای مجازی منتشر شد که انتشار دهنده (پرستار) در ذیل تصویر نوشته بود «بنده در بیمارستان شاغل هستم، بعد از 10 ماه عقب افتادن کارانه و اضافه کاری ما دیروز خبر دادند که باید به معاون دانشگاه علوم پزشکی وکالتنامه بدهیم تا ایشان پیگیر مطالباتمان بشوند و امروز این وکالتنامه را در بیمارستان توزیع کردند و همه را مکلف به امضای آن کردند. جالب اینکه هیچ صحبتی در مورد مبلغ آن انجام نشده و فردا هیچ مدرکی نداریم! ضمنا در آن قید شده که بعدا هیچ گونه ادعایی علیه دانشگاه و بیمارستان نداشته باشیم!» که در این خصوص ماجرا از معاون توسعه و مدیریت منابع انسانی دانشگاه علوم پزشکی شهید صدوقی یزد پیگیر شدیم.

محمدرضا وفایی نسب در گفتگو با خبرنگار میبد خبر در مورد این تصویر بیان داشت: قریب به یکسال و نیم است که سازمان‌ تامین اجتماعی در این استان بابت دریافت خدمات پزشکی و درمانی بدهکار است و بدهی خود را پرداخت نکرده است و ما نیز پولی برای تسویه حساب طلبکاران و مردم نداریم بدهیم به همین دلیل دست به دامن بانک رفاه شدیم تا برای پرداخت قسمتی از بدهی های خود از این بانک وام بگیریم.

وی افزود: با توجه به شرایط بانک برای پرداخت وام یکسری مدارک و لیست طلبکاران از ما در خواست شد و بنده نیز قرار شد بعنوان نماینده برای دریافت وام اقدام کنم و آقایان و خانم های طلبکار به بنده برای دریافت وام و پیگیری آن وکالت بدهند که تا الان این وام جور نشده ولی پیگیر آن هستیم.

معاون توسعه و مدیریت منابع انسانی دانشگاه علوم پزشکی شهید صدوقی یزد با اشاره به بدهی 250 میلیارد تومانی سازمان تامین اجتماعی به دانشگاه علوم پزشکی یزد اظهار داشت: از یک طرف ما 250 میلیارد تومان از تامین اجتماعی طلب داریم و از طرف دیگر همین مبلغ به مردم بدهی داریم. فقط 90 میلیارد تومان بدهی سال 96 تامین اجتماعی به دانشگاه علوم پزشکی یزد و در حال حاضر هم که اسناد را به تامین اجتماعی ارائه دادیم در حدود 150 تا 160 میلیارد تومان از تامین اجتماعی طلب داریم و این امر سبب شده تا ناچار شویم برای پرداخت مطالبات طلبکارانمان درخواست وام به بانک رفاه بدهیم.

وی در پایان با بیان اینکه تامین اجتماعی سرماه بیمه کارکنان ما را هم مثل بقیه مراکز دریافت می کند و در صورت تاخیر نیز جریمه می شویم، اذعان داشت: بارها برای دریافت طلب خود از تامین اجتماعی اقدام کردیم که آنها می گویند تامین اجتماعی از دولت طلب دارد زمانی که این بدهی توسط دولت پرداخت شد ما نیز اقدام می کنیم. با این حال اگر تامین اجتماعی بدهی سال 96 خود را هم به ما بپردازد بسیاری از مشکلات ما حل خواهد شد.

انتهای پیام/اد
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.