Skip to Content

در تجلیل از خدمات پرستاران؛


شهردار میبد از ساخت بوستانی به مساحت ۲۵ هکتار در منطقه شمس‌آباد به نام پرستاران و با هدف تجلیل از زحمات آنها در پیشگیری از بیماری کرونا خبر داد.

به گزارش میبد خبر، علیرضا نقوی روز پنجشنبه در حاشیه آغاز هفته منابع طبیعی و درختکاری ( ۱۵ الی ۲۱ اسفند) به خبرنگاران گفت: بر اساس مواد قانونی در کمیسیون ماده هفت شهرداری‌ها مبنی بر حفظ درختان و باغ های شهری در هر مکانی که ضرورت قطع درخت برای توسعه فضای شهری باشد، درآمد حاصل از عوارض آن صرف توسعه توسعه فضای سبز شهری می‌شود.

وی اظهار امیدواری کرد که شهروندان در توسعه فضای سبز که حکم ریه‌ برای انسان را دارند کوشا باشند و بوستان پرستاران نیز از محل این عوارض توسعه‌ می‌بابد.

وی در ادامه به اختصاص یک میلیارد ریال بر اساس مصوبه شهرداری و شورای شهر 

برای اهدا به بیمارستان میبد برای خرید و تامین تجهیزات پزشکی با هدف حمایت از سلامت شهروندان و مقابله با ویروس کرونا خبر داد.

همچنین فرماندار میبد گفت: اهمیت به کاشت درخت از قدیم تا به حال جزئی از فرهنگ ایرانی - اسلامی ماست که با هم آمیخته شده است .

حسین  فلاح افزود: امروز تجلیل از حماسه پرستاران ،پزشکان و کارکنان بیمارستان ها نه به صورت نمادین بلکه با کاشت ۱۰ تا ۱۵ اصله نهال توسط هر نفر در چند مکان انجام شد.

ایرنا
انتهای پیام/
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.