Skip to Content

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری میبد:


معاون سیاسی فرماندار میبد گفت: بانوان میبدی نقش بسزایی در توسعه و پیشرفت دارند و باید از ظرفیت آن‌ ها استفاده شود که این خود یک فرصت است.

به گزارش میبد خبر، کارگروه و کمیته مشورتی بانوان با حضور معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری میبد و نمایندگان بانوان ادارات و محلات در فرمانداری برگزار شد.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری میبد در نشست کارگروه و کمیته مشورتی بانوان با تأکید اینکه بیش از نیمی از جمعیت شهرستان را بانوان تشکیل می‌دهند عنوان کرد: بانوان میبدی نقش بسزایی در توسعه و پیشرفت دارند و از توانایی بالایی برخوردارند و باید از ظرفیت آن‌ها استفاده شود که این خود یک فرصت است.

علیرضا ابوالحسنی با اشاره به اینکه دولت اهتمام خاصی به رفع مشکلات و توانمندسازی بانوان دارد، گفت: بانوان باید به خودباوری برسند و به جایگاه و توان خود اعتقاد داشته باشند تا مفید واقع شوند.

وی به نقش بانوان به‌عنوان مادران و رکن اصلی خانواده و تربیت فرزندان اشاره کرد و اذعان داشت: جایگاه بانوان به‌عنوان رکن اصلی خانواده‌ها در حوزه جلوگیری از آسیب‌های اجتماعی جایگاه خاص و ویژه‌ای است که لازم است در امر فرهنگ‌ سازی توجه خاص داشت.

معاون سیاسی فرماندارمیبد از فعالیت‌های بانوان محترم تقدیر و تشکر و از تعامل و هماهنگی بالای این کمیته ابراز خرسندی کرد و خواستار تدوین سند راهبردی و برنامه‌ریزی برای انجام فعالیت‌های بیشتر شد.

در ادامه مشاور فرماندارمیبد در امور بانوان و خانواده نیز طی ارائه گزارشی در ارتباط با روند شروع به کار و فعالیت کمیته مشورتی بانوان شهرستان میبد را اولین شهرستان در استان یزد اعلام کرد که به تشکیل کمیته مشورتی بانوان اقدام کرده است و افزود: این کمیته متشکل از بانوانی از ادارات و نمایندگانی از محلات مختلف هستند که به‌عنوان پل ارتباطی بین محلات و ادارات برای بیان و رفع مشکلات بانوان در محلات و منطقه‌های مختلف شهرستان فعالیت می‌کنند.

کبری خواجه پور در ادامه گفت: با همراهی نمایندگان ادارات، مسائل و مشکلات هر محله با حضور در آن محله پیگیری شده و یا اینکه به‌صورت نشست در محل فرمانداری مطرح‌ شده است.

در ابتدا این کارگروه و کمیته مشورتی، بانوان نمایندگان ادارات و محلات به بیان برنامه‌ها، نظرها و راهکارهایی در حوزه فعالیت خود پرداختند.

انتهای پیام/اد
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.