بانوان میبدی نقش بسزایی در توسعه و پیشرفت جامعه بر عهده دارند+ تصاویر - نمایش محتوا - میبدخبر
Skip to Content

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری میبد:


معاون سیاسی فرماندار میبد گفت: بانوان میبدی نقش بسزایی در توسعه و پیشرفت دارند و باید از ظرفیت آن‌ ها استفاده شود که این خود یک فرصت است.

به گزارش میبد خبر، کارگروه و کمیته مشورتی بانوان با حضور معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری میبد و نمایندگان بانوان ادارات و محلات در فرمانداری برگزار شد.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری میبد در نشست کارگروه و کمیته مشورتی بانوان با تأکید اینکه بیش از نیمی از جمعیت شهرستان را بانوان تشکیل می‌دهند عنوان کرد: بانوان میبدی نقش بسزایی در توسعه و پیشرفت دارند و از توانایی بالایی برخوردارند و باید از ظرفیت آن‌ها استفاده شود که این خود یک فرصت است.

علیرضا ابوالحسنی با اشاره به اینکه دولت اهتمام خاصی به رفع مشکلات و توانمندسازی بانوان دارد، گفت: بانوان باید به خودباوری برسند و به جایگاه و توان خود اعتقاد داشته باشند تا مفید واقع شوند.

وی به نقش بانوان به‌عنوان مادران و رکن اصلی خانواده و تربیت فرزندان اشاره کرد و اذعان داشت: جایگاه بانوان به‌عنوان رکن اصلی خانواده‌ها در حوزه جلوگیری از آسیب‌های اجتماعی جایگاه خاص و ویژه‌ای است که لازم است در امر فرهنگ‌ سازی توجه خاص داشت.

معاون سیاسی فرماندارمیبد از فعالیت‌های بانوان محترم تقدیر و تشکر و از تعامل و هماهنگی بالای این کمیته ابراز خرسندی کرد و خواستار تدوین سند راهبردی و برنامه‌ریزی برای انجام فعالیت‌های بیشتر شد.

در ادامه مشاور فرماندارمیبد در امور بانوان و خانواده نیز طی ارائه گزارشی در ارتباط با روند شروع به کار و فعالیت کمیته مشورتی بانوان شهرستان میبد را اولین شهرستان در استان یزد اعلام کرد که به تشکیل کمیته مشورتی بانوان اقدام کرده است و افزود: این کمیته متشکل از بانوانی از ادارات و نمایندگانی از محلات مختلف هستند که به‌عنوان پل ارتباطی بین محلات و ادارات برای بیان و رفع مشکلات بانوان در محلات و منطقه‌های مختلف شهرستان فعالیت می‌کنند.

کبری خواجه پور در ادامه گفت: با همراهی نمایندگان ادارات، مسائل و مشکلات هر محله با حضور در آن محله پیگیری شده و یا اینکه به‌صورت نشست در محل فرمانداری مطرح‌ شده است.

در ابتدا این کارگروه و کمیته مشورتی، بانوان نمایندگان ادارات و محلات به بیان برنامه‌ها، نظرها و راهکارهایی در حوزه فعالیت خود پرداختند.

انتهای پیام/اد
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

چهره واقعی آمریکا در پیمان شکنی در جهان آشکار شد
مسئول واحد فراهم آوری اعضای دانشگاه علوم پزشکی یزد گفت:بیست و سومین اهدای عضو در سال جاری با ایثار و فداکاری کودک خردسال در یزد انجام شد.
بیست و پنجمین سفر کاروان پیاده علی ابن موسی الرضا(ع)، حرکت خود را از محل بیت الرضا(ع) بافق آغاز کرد.