باند خانوادگی موادمخدر در میبد متلاشی شد - نمایش محتوا - میبدخبر
Skip to Content

جانشین فرمانده انتظامی استان یزد:


جانشین فرمانده انتظامی استان یزد از شناسایی و انهدام باند تهیه و توزیع موادمخدر که به صورت خانوادگی در این شهرستان فعالیت داشتند و کشف 3 کیلو تریاک خبر داد .

به گزارش میبد خبر، سرهنگ«سیدرضا مکی» در جمع خبرنگاران بیان داشت: در پی کسب خبری مبنی بر فعالیت اعضای یک باند خانوادگی تهیه و توزیع موادمخدر در سطح شهرستان میبد، موضوع در دستور کار ماموران پلیس مبارزه با موادمخدر این فرماندهی قرار گرفت .

وی افزود: ماموران با انجام اقدامات اطلاعاتی و تحقیقات پلیسی دریافتند، اعضای این باند به سرکردگی یکی از فرزندان خانواده اقدام به تهیه و توزیع موادمخدر می کند .

جانشین فرمانده انتظامی استان یزد گفت: ماموران پلیس با هماهنگی قضائی در یک عملیات غافلگیرانه تعداد سه نفر را دستگیر و در بازرسی از مخفیگاه انها 3 کیلو تریاک را کشف کردند و متهمان پس از تشکیل پرونده تحویل مراجع قضائی شدند .

سرهنگ مکی در ادامه تصریح کرد: در راستای مبارزه بی‌امان با سوداگران مرگ، ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر استان هنگام کنترل خودروهای عبوری به یک دستگاه خودروی سنگین مشکوک شدند و آن را متوقف کردند .

این مقام مسئول با بیان این‌که در بازرسی از این خودرو، 284 کیلوگر تریاک و 15 کیلوگرم هروئین کشف شده است،‌ بیان کرد: در این عملیات چهار نفر دستگیر شدند.

وی خاطرنشان کرد: قاچاقچیان قصد انتقال این محموله موادمخدر از جنوب کشور به پایتخت را داشتند که توسط مأموران انتظامی استان شناسایی و زمین گیر شدند.

جانشین فرمانده انتظامی استان یزد در پایان با اشاره به این‌که متهمان پس از تشکیل پرونده تحویل مراجع قضائی شدند، گفت: مبارزه با موادمخدر و انهدام و دستگیری اعضای باندهای واردکننده موادمخدر از اولویت های اصلی پلیس است.

انتهای پیام/

ایسنا

 
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

چهره واقعی آمریکا در پیمان شکنی در جهان آشکار شد
مسئول واحد فراهم آوری اعضای دانشگاه علوم پزشکی یزد گفت:بیست و سومین اهدای عضو در سال جاری با ایثار و فداکاری کودک خردسال در یزد انجام شد.
بیست و پنجمین سفر کاروان پیاده علی ابن موسی الرضا(ع)، حرکت خود را از محل بیت الرضا(ع) بافق آغاز کرد.