Skip to Content

با معرفی نفرات برتر؛

اولین دوره مسابقات تنيس روي ميز کارگران میبد به کار خود پایان داد+ تصاویر


اولين دوره مسابقات تنيس روي ميز كارگران ميبد با حضور جمعي از كارگران شهرستان برگزار شد.

به گزارش میبد خبر، با حمايت یکی از کارخانجات کاشی میبد، اولين دوره مسابقات تنيس روي ميز كارگران ميبد با حضور جمعي از كارگران شهرستان برگزار شد.

سيد احمد علائي، رئيس اداره تعاون، كار و رفاه اجتماعي ميبد با اشاره به اينكه اين مسابقات براي اولين بار توسط مجموعه فرهنگي ورزشي كارگران ميبد ويژه كارگران شهرستان برگزار شد افزود: در پایان اين دوره از مسابقات ۴ نفر به عنوان نفرات برگزيده انتخاب شدند.

رئيس اداره تعاون،‌كار و رفاه اجتماعي ميبد ضمن تقدیر از حامی این مسابقات که با حمایت خود زمینه برگزاری این مسابقات را فراهم آورد، خاطرنشان كرد: خوشبختانه با حمایت های خودجوشی که واحدهای تولیدی میبد تا به امروز از ورزش کارگری شهرستان داشته اند، امروز شاهد رونق برخي از رشته هاي ورزشي ميبد در سطح استان و کشور هستیم که امیدواریم با مشارکت کارفرمایان، زمینه رشد سایر رشته های ورزش کارگری شهرستان نظیر کشتی، تکواندو، والیبال، بدمینتون، آمادگی جسمانی، جدو و سایر رشته های ورزشی در بین کارگران میبد فراهم آيد.

وی با بیان اینکه مجموعه ورزشی کارگران میبد متولی بسط و گسترش رشته های ورزشي در بین کارگران شهرستان است افزود: با برنامه ریزی انجام شده در نظر داریم ظرف یک سال آینده نسبت به برگزاری مسابقات برخی از رشته های ورزشی در بین کارگران مشمول قانون کار شهرستان اقدام کنیم.

لازم به ذکر است در پایان این دوره از مسابقات آقايان علي زارعشاهي از كاشي ارچين و ياسر دهقاني از كاشي كورش به ترتيب به عنوان نفرات اول و دوم انتخاب شدند و آقايان سيدمحمد آتشي و عليرضا عليزاده نيز مقام سوم را به صورت مشترك از آن خود كردند.

انتهای پیام/اد

 رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.