Skip to Content

پس از گذشت سه هفته

از طرح جامع دفع زباله و بازیافت خبری نشد!!


پس از فاجعه آتش سوزی در محل دفن زباله های میبد، معاون فرماندار شهرستان میبد دستور به تدوین طرح جامع دفع زباله و بازیافت آن را در مدت دو هفته داد.

چندی پیش پس از فاجعه آتش سوزی در محل دفن زباله های شهرستان میبد(+)-(+)، فرمانداری میبد در این قضیه ورود پیدا کرده و فلاح معاون فرماندار در جلسه ای تصریح کرد:« ظرف دو هفته آینده باید طرح جامع دفع زباله و بازیافت آن با تعیین مشاور از سوی شهرداری و نظارت کامل محیط‌ زیست انجام و گزارش آن به فرمانداری اعلام شود.»

حال از تاریخی که این خبر بر روی سایت اطلاع رسانی فرمانداری میبد قرار گرفت؛ قریب به 3 هفته گذشته است. یعنی از تاریخ نهایی شدن طرح حدود یک هفته ای گذشته است، اما خبری از تدوین طرح جامع دفع زباله و بازیافت مخابره نشده است.

مسئولین شهرداری و فرمانداری میبد و همچنین مسئولین محیط زیست شهرستان باید پاسخگو باشند که اگر این طرح تدوین شده، چرا تاکنون خبری از آن منتشر نشده و رسانه ها از تدوین این طرح مطلع نشده اند. اگر هم تاکنون قدمی برای تدوین طرح جامع دفع زباله برداشته نشده؛ باید از آقایان مسئول پرسید نکند برای سلامتی مردم ارزشی قائل نیستید؟، یا اینکه باید دوباره فاجعه ای بزرگتر است آتش سوزی قبلی در محل دفن زباله های میبد اتفاق بیافتد تا به خود بیایند؟!

امیدواریم هرچه زودتر خبرهای خوشی از تدوین طرح مذکور و اجرای سریع آن بشنویم.
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.