Skip to Content


اختتامیه مسابقه عروسکهای بهشتی در موسسه آموزش عالی حوزوی میبد+ تصاویر


به مناسبت میلاد حضرت معصومه (س) و روزدختر، جشنی با عنوان عروسک های بهشتی در سالن موسسه آموزش عالی حوزوی خواهران میبد برگزار شد.

به گزارش "میبدخبر"؛ در این جشن که با حضور 170نفر از دختران 8 الی 12 سال برگزار شد 50 نفر از دختران میبدی ، عروسک های خود را محجبه کرده و به انجمن عطرهای ماندگار تحویل دادند که این عروسک ها به عنوان نماد برتر حجاب در معرض دید شرکت کنندگان در این مراسم قرار گرفت.
برنامه های این جشن شامل اجرای  حجت الاسلام زارع در رابطه با حجاب برتر ، مسابقات متنوع، پخش کلیپ حجاب، صلوات خاصه امام رضا و اهدای جوایز به تمام شرکت کنندگان در مسابقه ی عروسک های بهشتی بود.
گفتنی است مسابقه عروسک های بهشتی که از روز عید سعید فطر آغاز گردیده بود، در روز میلاد حضرت معصومه(س) به پایان رسید و مقرر شد به 6 نفر از شرکت کنندگان این مسابقه به قید قرعه جوایزی از طرف آیت الله اعرافی، امام جمعه شهرستان میبد در نماز جمعه این هفته اهدا شود.
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.