«روابط عمومی استانداری» محرک جمعی مجموعه روابط عمومی های استان است - نمایش محتوا - میبدخبر
Skip to Content

معاون سیاسی امنیتی استاندار یزد:


معاون سیاسی امنیتی استاندار یزد گفت: روابط عمومی استانداری تنها روابط عمومی یک دستگاه نیست بلکه محور حرکت جمعی مجموعه روابط عمومی های استان در راستای ایفای وظایف و مسئولیتهای آنها می باشد.

به گزارش میبد خبر، محمدعلی طالبی معاون سیاسی امنیتی استاندار یزد در مراسم تودیع و معارفه مشاور استاندار در امور روابط عمومی و رسانه در ارتباط با جایگاه روابط عمومی بیان داشت: یکی از نقاط ضعف روابط عمومی در دولت گذشته عدم ثبات و دست به دست شدن این مسئولیت بین افراد مختلف بود.

وی افزود: در این راستا با نوع نگاهی که متاسفانه حاکم شد و ساختار روابط عمومی را در استان متحول کرد و اجازه نداد ما یک دوره با ثبات مدیریتی در بحث روابط عمومی داشته باشیم و تبعات آن را هم در خود استانداری و هم در ارتباط با رسانه ها و دیگر روابط عمومی ها شاهد باشیم ولی با همه مشکلات و و محدودیت هایی که وجود داشت مجموعه روابط عمومی ایثارگرانه کار و تلاش کرده و عملکرد خوبی را از خود به جا گذاشتند.

طالبی جوان بودن، حضور مستمر در حوزه روابط عمومی و اعتماد مجموعه روابط عمومی ها و رسانه ها را به علی صالحی به عنوان مشاور جدید استاندار یزد در امور روابط عمومی و رسانه از ویژگیهای ارزشمند وی برشمرد.شز

معاون سیاسی امنیتی استاندار یزد در ارتباط با مشکلات روابط عمومی استانداری اظهار داشت: یکی از مشکلاتی که روابط عمومی از ابتدا با آن مواجه بوده بحث نیروی انسانی و امکانات می باشد. بحث جایگاه روابط عمومی و تنزل و ارتقاء آن و بازتاب آن در رسانه ها و صحبت های منتقدان اهمیت و جایگاه روابط عمومی را بین همه نشان داد.

وی در ادامه تصریح داشت:روابط عمومی استانداری تنها روابط عمومی یک دستگاه نیست بلکه محور حرکت جمعی مجموعه روابط عمومی های استان در راستای ایفای وظایف و مسئولیتهای آنها می باشد و این سرمایه ارزشمند می تواند به کمک عزیزان در روابط عمومی استانداری آمده و با همکاری مجموعه مجموعه روابط عمومی های ادارات و رسانه ها ما شاهد نقش آفرینی بیشتر روابط عمومی در مجموعه تحولات استان و فرایند توسعه آن باشیم. در این زمینه باید به سهم خودمان تلاش کنیم تا نقش آفرینی خوبی در این فضا داشته و نتظارات این حوزه را به بهترین شکل ممکن عملی کنیم.

طالبی در پایان سخنان خود ایجاد آرامش و انسجام را از اولویت های مهم روابط عمومی دانست و ابراز داشت: در راستای آرامش و انسجام جامعه باید کمتر موضوعی که در حوزه رسانه ای قابلیت طرح در راستای تضعیف انسجام و همراهی و صمیمیت بین مردم و دولت را در سطح استان وجود داشته باشد.

انتهای پیام/اد

 رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

چهره واقعی آمریکا در پیمان شکنی در جهان آشکار شد
مسئول واحد فراهم آوری اعضای دانشگاه علوم پزشکی یزد گفت:بیست و سومین اهدای عضو در سال جاری با ایثار و فداکاری کودک خردسال در یزد انجام شد.
بیست و پنجمین سفر کاروان پیاده علی ابن موسی الرضا(ع)، حرکت خود را از محل بیت الرضا(ع) بافق آغاز کرد.