Skip to Content

معاون سیاسی امنیتی استاندار یزد:


معاون سیاسی امنیتی استاندار یزد گفت: روابط عمومی استانداری تنها روابط عمومی یک دستگاه نیست بلکه محور حرکت جمعی مجموعه روابط عمومی های استان در راستای ایفای وظایف و مسئولیتهای آنها می باشد.

به گزارش میبد خبر، محمدعلی طالبی معاون سیاسی امنیتی استاندار یزد در مراسم تودیع و معارفه مشاور استاندار در امور روابط عمومی و رسانه در ارتباط با جایگاه روابط عمومی بیان داشت: یکی از نقاط ضعف روابط عمومی در دولت گذشته عدم ثبات و دست به دست شدن این مسئولیت بین افراد مختلف بود.

وی افزود: در این راستا با نوع نگاهی که متاسفانه حاکم شد و ساختار روابط عمومی را در استان متحول کرد و اجازه نداد ما یک دوره با ثبات مدیریتی در بحث روابط عمومی داشته باشیم و تبعات آن را هم در خود استانداری و هم در ارتباط با رسانه ها و دیگر روابط عمومی ها شاهد باشیم ولی با همه مشکلات و و محدودیت هایی که وجود داشت مجموعه روابط عمومی ایثارگرانه کار و تلاش کرده و عملکرد خوبی را از خود به جا گذاشتند.

طالبی جوان بودن، حضور مستمر در حوزه روابط عمومی و اعتماد مجموعه روابط عمومی ها و رسانه ها را به علی صالحی به عنوان مشاور جدید استاندار یزد در امور روابط عمومی و رسانه از ویژگیهای ارزشمند وی برشمرد.شز

معاون سیاسی امنیتی استاندار یزد در ارتباط با مشکلات روابط عمومی استانداری اظهار داشت: یکی از مشکلاتی که روابط عمومی از ابتدا با آن مواجه بوده بحث نیروی انسانی و امکانات می باشد. بحث جایگاه روابط عمومی و تنزل و ارتقاء آن و بازتاب آن در رسانه ها و صحبت های منتقدان اهمیت و جایگاه روابط عمومی را بین همه نشان داد.

وی در ادامه تصریح داشت:روابط عمومی استانداری تنها روابط عمومی یک دستگاه نیست بلکه محور حرکت جمعی مجموعه روابط عمومی های استان در راستای ایفای وظایف و مسئولیتهای آنها می باشد و این سرمایه ارزشمند می تواند به کمک عزیزان در روابط عمومی استانداری آمده و با همکاری مجموعه مجموعه روابط عمومی های ادارات و رسانه ها ما شاهد نقش آفرینی بیشتر روابط عمومی در مجموعه تحولات استان و فرایند توسعه آن باشیم. در این زمینه باید به سهم خودمان تلاش کنیم تا نقش آفرینی خوبی در این فضا داشته و نتظارات این حوزه را به بهترین شکل ممکن عملی کنیم.

طالبی در پایان سخنان خود ایجاد آرامش و انسجام را از اولویت های مهم روابط عمومی دانست و ابراز داشت: در راستای آرامش و انسجام جامعه باید کمتر موضوعی که در حوزه رسانه ای قابلیت طرح در راستای تضعیف انسجام و همراهی و صمیمیت بین مردم و دولت را در سطح استان وجود داشته باشد.

انتهای پیام/اد

 رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.