Skip to Content«ماجرای نیمروز ۲؛ رد خون» تازه ترین ساخته محمدحسین مهدویان در جشنواره اکران فیلم فجر در یزد به نمایش گذاشته می شود.

به گزارش میبدخبر، جشنواره فیلم فجر به نوعی نمایانگر سال پیش روی سینمای ایران است و هر سال که این جشنواره توانسته موفق عمل کند، سینما روز‌های خوبی را به خود دیده است.

 بدون شک یکی از پر سر و صدا‌ترین فیلم‌های حاضر در این دوره از جشنواره قسمت دوم فیلم «ماجرای نیمروز» است که با عنوان «ماجرای نیمروز ۲؛ رد خون» پا به جشنواره سی و هفتم فیلم فجر گذاشته است.

مهدویان در فیلم سینمایی «ماجرای نیمروز ۲؛ رد خون» به چه پرداخته است؟

قسمت دوم ماجرای نیمروز عملیات مرصاد در روز‌های پایانی جنگ را روایت خواهد کرد که مهدویان تمام تلاش خود را کرده است تا با در اختیار گرفتن تجهیزات فراوان و بی شمار جنگی از پس نمایش بزرگی این صحنه‌ها برآید.

گفتنی است طبق اعلام اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی یزد فیلم های ایده اصلی (آزیتا موگویی)، بیست و سه نفر (مهدی جعفری)، جمشیدیه (یلدا جبلی)، سال دوم دانشکده من (رسول صدرعاملی)، غلامرضا تختی (بهرام توکلی)، وکیل مدافع (نگاه نو)، معکوس (پولاد کیمیایی)، روزهای نارنجی (آرش لاهوتی)، ماجرای نیم روز و ردخون (محمدحسین مهدویان) و آشفتگی (فریدون جیرانی) در جشنواره فیلم فجر یزد در سینما تک و سینما جام جم از ١٢ الی ١٨ بهمن اکران می شود.

انتهای پیام/
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.