Skip to Content

حجت‌الاسلام قرائتی:


حجت‌الاسلام قرائتی گفت: در مدارس دخترانه، همه خانم هستند اما لباس سیاه می‌پوشند؛ رنگ سیاه خشن است و باید لباس های رنگارنگ استفاده شود.

به گزارش میبدخبر، حجت‌الاسلام والمسلمین محسن قرائتی در همایش امام جماعات مدارس تهران گفت: حوزه‌های علمیه ما باید مهارت را آموزش دهند؛ آموزش حدیث خواندن و ارائه کردن مهم است زیرا مشکل ما مهارت است حوزه‌های ما مهارتی نیستند.

وی افزود: مسأله گفتن، مهارت می‌خواهد و روحانی مدارس باید قرآن بلد باشد و بر تفسیرها و مطالعه مهارت کافی داشته باشد.

رئیس ستاد اقامه نماز کشور اظهار داشت: از وقت خود استفاده کنید و وقت خود را برای خواندن و مطالعه کردن قرآن صرف کنید.

این مفسر قرآن کریم به معنا کردن آیه‌های قرآن که با مهارت صورت می‌گیرد، اشاره و عنوان کرد: روحانیون مدارس باید با تفسیر قرآن آشنا شوند تا بتوانند زندگی افراد را خوب کنند.

وی با بیان اینکه معلمان زن باید سر کلاس درس لباس شاد بپوشند، گفت: در مدارس دخترانه، همه خانم هستند اما لباس سیاه می‌پوشند؛ رنگ سیاه خشن است و باید لباس های رنگارنگ استفاده شود البته یک موقع مناسبت است و فرد داغدار است که مانعی ندارد.

قرائتی اظهار کرد: مزه قرآن را عموماً نچشیدند، نچشاندند و نه به دانش‌آموزان چشاندیم.

وی با بیان اینکه ۲۶۰۰ نکته حقوقی در قرآن است، گفت: این موضوع در قالب کتابی در دانشگاه تدریس می‌شود.

انتهای پیام/
Dereceniz
Ortalama (0 Oylar)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.