Skip to Contentبازنده بازی روحانی معلوم است، قبلا کسی که فرمانده کل قوا هم بود پا در این میدان گذاشت و فرجامش را دیدیم، او تازه به اندازه روحانی و اطرافیانش پرونده نداشت.

میبد خبر؛ حسین شمسیان در واکنش به تندروی‌های روحانی در کانال تلگرامی خود نوشت:

ظاهرا موج انفجار موشک‌های سپاه در «دیر الزور» هنوز ادامه دارد و به روحانی رسیده! عصبانیت روحانی از سپاه، در روزهایی که همه مردم ایران از اقدام سپاه احساس غرور می کنند، حکایت غریبی است.

راز عقده روحانی از فرزندان ملت چیست!؟ آن هم در ایامی که حتی گزارشگر بی‌بی‌سی هم در توئیت خودش، خوشحالی پاکستانی‌های لندن را روایت می‌کند!

چرا روحانی از اسلحه و اقتدار سپاه می‌ترسد!؟ مگر جز این است که اسلحه و اقتدار سپاه، در دل داعش و اربابش آمریکا و اسرائیل وحشت انداخته!؟

چگونه کسی که نتوانست یک اسلحه موجود در خانه‌اش را کنترل کند و...، به نهادی قانونی که سال‌هاست اسلحه‌اش رو به دشمن وحافظ منافع ملت است طعنه می‌زند!؟

همین حالا مگر روحانی زیر سایه امنیت ناشی از اقتدار سپاه -و دیگر فرزندان سربلند ایران- زندگی نمی‌کند و از هر خطری با فداکاری همینان در امان نیست!؟

اگر یک هفته این دستان حمایت گر از سر قدرنشناسانِ آرمیده در کاخ ها برداشته شود، ماجرای بازار برده فروشان داعش و زنان ایزدی تکرار نمی‌شود؟!

پس چرا بر سر شاخ بن می‌برد!؟

چرا روحانی همزمان با تاریخی ترین تحریم های آمریکا علیه سپاه،به سپاه حمله می‌کند!؟

آیا نگاه آمریکا و روحانی به سپاه یکسان است؟!

آیا هردوی آنها سپاه را دشمن خود می دانند!؟

آیا هردوی آنها سپاه را مانع پیشبرد اهداف خود می دانند!؟

آیا روحانی هم مانند آمریکایی‌ها نگران آزادی و تجارت و اقتصاد آزاد در ایران است!؟

اگر بله، چرا دست برادرش حسین فریدون یا وزرای چند هزار میلیاردی‌اش را از سر اقتصاد کوتاه نمی‌کند!؟

 چرا جلوی قاچاق سازمان یافته توسط برخی نور چشمی‌ها را نمی‌گیرد!؟

بازنده بازی روحانی معلوم است، قبلا کسی که فرمانده کل قوا هم بود پا در این میدان گذاشت و فرجامش را دیدیم، او تازه به اندازه روحانی و اطرافیانش  پرونده نداشت.

یزد رسا
Dereceniz
Ortalama (0 Oylar)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.