Skip to Content

واکنش شدید امام جمعه اردکان به دورویی فرماندار:


خدا شاهد است که خود شما در بیداری و نه خواب، از نماینده محترم پیش من گلایه کردید که رویم فشار آورده باید فلان شخص را ببری در فرمانداری و به فلانی پست معاونت بدهی.

به گزارش میبدخبر، حجت‌الاسلام سیداسماعیل شاکر امام جمعه اردکان نسبت به سخنان فرماندار این شهرستان در مراسم تودیع و معارفه مدیران آموزش و پرورش اردکان، با صدور بیانیه‌ای به شدت واکنش نشان داد.

متن بیانیه امام جمعه اردکان به شرح ذیل است:

بسمه‌تعالی

فرماندار محترم اردکان جناب آقای مقیمی

با سلام و تحیات

صوت سخنان شما را در جلسه تودیع و معارفه مدیران جدید و قدیم آموزش‌وپرورش گوش دادم. انتظار این بود که در غیاب ما درباره نامه صحبت نمی‌کردید و تفسیرهای خاص ارائه نمی‌دادید.

از شما پنج سؤال دارم که یادداشت کرده‌ام و فقط دو سؤالش را در این مجال مطرح می‌کنم و پاسخی صادقانه می‌طلبم.

سؤال اول: من کار به پوپولیست ندارم فقط می‌دانم و خدا شاهد است که خود شما در بیداری و نه خواب، از نماینده محترم پیش من گلایه کردید که رویم فشار آورده باید فلان شخص را ببری در فرمانداری و به فلانی پست معاونت بدهی! از بردن نام شخص سفارش شده برای معاونت معذورم.

اگر صحیح است پس شما باید بابت نوشتن نامه و برداشتن فشار از رویتان از من تشکر کنید، نه انتقاد و حتی اگر نامه من تند بوده بخشی بابت گلایه خود شما از نماینده محترم است که البته در سخنرانی‌ها و جلسات، آن‌چنان از ایشان نام می‌برید و یاد می‌کنید! ما اهل اردکانیم و صاف و ساده و نام این برخوردهای دوگانه را نفاق می‌گذاریم. اگر هم صحیح نیست لازم نمی‌بینم به سخنان دیگرتان جواب بدهم.

سؤال دوم: شما آقای مهدی‌زاده را به اتاق خود دعوت کردید و در حضور خود ایشان، با مدیرکل محترم صحبت نمودید و گفتید؛ ایشان مورد تأیید ما و امام‌جمعه و دفتر نماینده است و بابت این موضوع با من هم مشورت گرفتید و تأیید کردم. جناب آقای وطنخواه هم به من گفتند گزینه مهدی‌زاده مورد تأیید ماست. آقای مهدی‌زاده حی و حاضر و شاهد است. پیگیری شما چطور شد؟! و چرا یک‌دفعه، شخص دیگری را مطرح می‌کنید و با اصرار پیگیر آن می‌شوید؟! این بازی کردن با آبروی افراد نیست؟! مانند بازی این‌یک ماهه شماها با فرزند شهید... .

پنج نفر نام‌برده شده؛ آقایان رضاپور، ادبی، فداکار، کارگر و مهدی‌زاده هستند. مردم عزیز از آن‌ها خواهند پرسید که آیا از سوی مدیرکل محترم دعوت به مصاحبه شده‌اند یا نه!؟

 

از شما می‌خواهم به خاطر مصالح شهر و مردم، این بحث را ادامه ندهید! من از بداخلاقی شما و برداشت‌ها و مفهوم‌گیری‌های شگفتتان از نامه‌ام (مخصوصاً مفهوم بنده شیطان در برابر بنده خدا و گرا دادن توهین امام‌جمعه به مدیران دلسوز که خیلی بی‌انصافی است و اینکه انتصاب قانونی نبوده!!) می‌گذرم.

این چند سطر هم در پاسخ سخنان یک‌طرفه شما نوشتم. در صورت ادامه این بحث رسماً شما و نماینده محترم را _ باهم _ به گفتگوی دوطرفه در برابر مردم و دوربین دعوت می‌کنم تا با طرح سه سؤال باقیمانده و شنیدن حرف‌ها و نظرهای دو طرف، خودشان قضاوت کنند و حقیقت را جویا شوند. اگر هم واقعاً مرا بداخلاق و بی‌انصاف و گنهکار می‌دانید به حرمت سن و سال بیشترتان کوتاه بیایید.

جناب آقای مقیمی، شما را نمی‌دانم؛ اما من خدا را شکر، مدیون و وابسته هیچ حزب و جناح و شخصی نیستم و با هر دو طیف اصلاح‌طلب و اصولگرا ارتباط دارم و مشورت هم می‌گیرم. همین فردا نیز آماده تحویل مسئولیت می‌باشم. همچنین مورد هجمه و انتقاد برخی عزیزان از هر دو جناح قرار می‌گیرم که از خداوند شرح صدر بیشتر می‌طلبم.

از رسانه‌ها هم می‌خواهم به خاطر مصالح شهر و مردم به این بحث دامن نزنند، چون اختلاف میان مسئولان ارشد شهر به نفع هیچ‌کس نیست.

ضمناً تنها کانال ارتباطی ما در فضای مجازی کانال «قلب فرهنگی»  است و نامه‌های رسمی دفتر و امام‌جمعه فقط از این کانال رسانه‌ای می‌شود.

سه‌شنبه‌شب، نهم بهمن‌ماه ۹۷

سید اسماعیل شاکر

امام‌جمعه اردکان

انتهای پیام/
Dereceniz
Ortalama (0 Oylar)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.