Skip to Contentروحانی در جریان انتخابات اخیر به قدری به تهمت، دروغ و انواع بی‌اخلاقی‌ها متوسل شد که حالا فردی چون رئیسی هم که قبلا نسبت به او تصوری دیگر داشته است، از این همه بی‌اخلاقی‌های روحانی غافل‌گیر شده و نسبت به تصور اشتباه خود در قبال روحانی، اعتراف می‌کند.

میبد خبر؛ حجت‌الاسلام سید ابراهیم رئیسی، پیرامون تصورش درباره حسن روحانی در انتخابات اخیر می‌گوید: «حقیقتاً خود بنده این حجم از تخریب و ترساندن مردم را پیش‌بینی نمی‌کردم؛ چرا؟ چون پیش خود می‌گفتم که اولاً طرفِ رقابت، فردی است که لباس دین و روحانیت را به تن دارد و لااقل در این قضیه حد نگه می‌دارد؛ نه اینکه کاری نمی‌کند، بلکه بالأخره تا یک جایی جلو می‌رود، ثانیاً ایشان از اول انقلاب مسئولیت داشته، بنابراین لااقل حریم نظام و اصول اخلاقی انتخابات را نگه می‌دارد؛ ثالثاً اکنون رئیس‌جمهور است و شئونات رئیس‌‌جمهور را حفظ خواهد نمود؛ خوب، در انتخابات و خصوصاً ده روز آخر هر سه محاسبه ما به‌هم خورد.»

هرچند انتظار اخلاق و حفظ شئون روحانیت و حریم نظام و مردم از کاندیداهای ریاست جمهوری، انتظاری بجا و درست است. اما انتظار چنین رویکردی از فردی چون روحانی، عجیب است. چرا که از شخصیتی چون حسن روحانی که نشان داده است برای فریب و دروغ و بی‌اخلاقی حدی قائل نیست، نمی‌توان چنین انتظاری داشت.

سید ابراهیم رئیسی کاندیدای اخلاق‌مدار انتخابات اخیر، در حالی از حسن روحانی به خاطر حضورش در کسوت ریاست جمهوری و ملبس بودن او به لباس روحانیت، انتظار رعایت اصول اخلاقی را داشته که بعد از انتخابات متوجه شده، انتظار او از فردی چون روحانی نابجا بوده است.

روحانی در جریان انتخابات اخیر به قدری به تهمت، دروغ و انواع بی‌اخلاقی‌ها متوسل شد که حالا فردی چون رئیسی هم که قبلا نسبت به او تصوری دیگر داشته است، از این همه بی‌اخلاقی‌های روحانی غافل‌گیر شده و نسبت به تصور اشتباه خود در قبال روحانی، اعتراف می‌کند.

وحید سالار

یزد رسا
Dereceniz
Ortalama (3 Oylar)
The average rating is 4.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.