Skip to Content

مدیر حوزه علمیه اردکان در حمایت از بیانیه اعتراض آمیز امام جمعه اردکان:


وقتی بیش از حد نجابت به خرج می دهید جماعت بی پروا می تازند! اینها لیاقت این حد از نجابت را ندارند.

به گزارش میبدخبر، حمید کمالی اردکانی مدیر حوزه علمیه اردکان با انتشار نامه ای حمایت خود ازمواضع انقلابی امام جمعه اردکان را اعلام کرد:

انتشار نامه اعتراض آمیز امام جمعه محترم اردکان به نحوه انتساب  مدیران در شهرستان نشان داد  صبر انقلابی هم حدی دارد و باید برای منافع مردم گاهی هم  فریاد کشید!

این فریاد در ایام فاطمیه  نماد کوچکی از فریادهای مادرش زهرا سلام الله علیها بود علیه  زر و زور و  تزویر و نفاق!

سالیان سال است منافع شهر توسط افرادی خاص  مصادره شده و راه نفس را بر دیگران حتی کسانی که با آقایان هم جناحند نیز بسته است!

 مرگ بر این دعوای اصلاح طلبی و اصولگرایی که نتیجه اش پر کردن جیب خود و خانواده و اطرافیان خود و فراموش کردن  منافع مردم باشد!

بر  اهل انصاف تعامل های بی دریغ امام جمعه محترم با مدیران شهرستان پوشیده نیست! بارها از نزدیک دیدیم که ایشان برای حفظ وحدت کوتاه آمدند! تا جایی که این تعامل های زیاد در راه تامین منافع مردم انسان را به تعجب وا می داشت! حال ببینید چه اتفاقی افتاده است که عقده ی دل این  سید مظلوم شکسته شد و برای آینده اردکان و اردکانی  احساس خطر نموده است! تو خود بخوان حدیث مفصل از این مجمل!

جناب آقای فرماندار! بارها سرتان را بالا گرفتید و گفتید از میان روحانیون شهر امام جمعه را خیلی قبول دارم! معلوم شد قبول داشتن شما و خیلی ها تا جایی است موی دماغتان نشود و این یعنی نفاق و دورویی!

سخنی با امام جمعه محترم نیز دارم و آن اینکه وقتی بیش از حد  نجابت به خرج می دهید  جماعت بی پروا می تازند! اینها لیاقت این حد از نجابت را ندارند. اگر در جریان انتساب ریاست دانشگاه اردکان که هم دانشگاهیان مخالف بودند و هم مشورتی با حضرتعالی نشده بود  قاطع می ایستادید؛ مدیران ارشد شهرستان اینچنین  گستاخ عمل نمی کردند که منافع حزبی خود را مقدم نمایند و به راحتی بدان  شکل قانون بدهند و با کمال بی پروایی بگویند ما فقط  مشورت داده ایم!

حضرت آقا! در موارد متعددی گفتید بعضی اوقات به قلبم فشار می آید! بعد  از عنایات خدا و الطاف اهل بیت، مردم دلشان با شماست؛ چرا که از بی عدالتی ها و تبعیض ها و نفاق و دورویی ها و چاپلوسی ها خسته شده اند!

بنده به نمایندگی از طلاب و اساتید حوزه علمیه اردکان حمایت خود را از سخنان صادقانه امام جمعه محترم اعلام داشته؛ از مسئولان ارشد استان خواهانم مردم اردکان را از شر مسئولان دورو و دروغگو برهانند که مردم اردکان همیشه  صدق و  صفا شعارشان بوده است نه تزویر و لاپوشانی!

گفتنی است حقیر از دوستان قدیمی جناب آقای  کارگر بوده و ایشان را مومن و پرتلاش می دانم و برایشان آرزوی موفقیت داشته و آماده هر نوع همکاری هستم ولی همانطور که امام جمعه فرمودند بحث در نحوه تاسف بار انتخاب مدیران شهرستانی است!

 

انتهای پیام/
Dereceniz
Ortalama (0 Oylar)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.