Skip to Content

مسئول واحد فراهم آوری اعضای دانشگاه علوم پزشکی یزد:


مسئول واحد فراهم آوری اعضای دانشگاه علوم پزشکی یزد گفت:بیست و سومین اهدای عضو در سال جاری با ایثار و فداکاری کودک خردسال در یزد انجام شد.

به گزارش میبد خبر به نقل از یزد رسا، قاسمی  مسئول واحد فراهم آوری اعضای دانشگاه علوم پزشکی یزد گفت: بیست و سومین اهدای عضو در سال 96 با ایثار و فداکاری کودک خردسال، حدیث افسر کلاهی 2/5 ساله اهل و ساکن یزد در بیمارستان شهید رهنمون انجام شد .

با این اقدام خداپسندانه و رضایت خانواده اعضای بدن این ایثارگر در بیمارستان نمازی شیرازنجات بخش جان هموطنان شد.

به گفته پزشکان اعضای قابل اهدای عضو شامل قلب، ریه ها، کبد، روده ها، لوزالمعده،کلیه ها و برخی بافت های بدن از جمله پوست، قرنیه، تاندون، غضروف، استخوان و دریچه قلب است.

انتهای پیام/
Dereceniz
Ortalama (0 Oylar)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.