Skip to Content

فرماندار میبد:


فرماندار میبد بیان داشت: در طرح توسعه شبکه دولت در سال 1390، مراکز مخابراتی شهرمیبد توسط فرمانداری برای اتصال ادارات شهرستان به شبکه دولت تجهیز و 90 درصد ادارات به شبکه دولت متصل شده‌اند.

به گزارش میبد خبر به نقل از خبرگزاری صدا وسیما، فرماندارمیبد با اشاره به اتصال 90 درصد ادارات دولت به شبکه دولت در این شهرستان گفت: شهرستان میبد بعد از مرکز استان بیشترین تعداد ادارات متصل به شبکه دولت را  داراست و بالاترین ترافیک روی این شبکه و بالاترین تعداد نامه بعد از مرکز استان روی این شبکه انجام می‌گیرد.

فلاح خاطرنشان کرد: با واگذاری توسعه شبکه دولت به مخابرات و فراهم شدن امکان اتصال کلیه نقاط تحت پوشش مخابرات به شبکه دولت، توسعه این شبکه با اولویت اتصال دهیاری‌ها به شبکه دولت در دستور کار فرمانداری شهرستان قرار دارد.

فرماندارمیبد وی بابیان اینکه دهیاری روستاهای رکن‌آباد، مهرآباد و محمدآباد از بخش مرکزی میبد و دهیاری مزرعه بیده از بخش بفروئیه اولین دهیاری‌های استان هستند که به شبکه دولت متصل شده‌اند گفت: امکان ارتباط با ادارات شهرستان و استان برای آن‌ها فراهم گردیده است و به‌زودی تمام دهیاری‌هایی که امکان اتصال به شبکه دولت را داشته باشند با همکاری بخشداری‌های شهرستان به این شبکه متصل خواهند شد.

فلاح همچنین از بررسی سامانه سیماد 3 توسط فرمانداری میبد و دفتر فناوری اطلاعات استانداری خبرداد و گفت: با مناسب‌سازی جهت جایگزینی با سامانه امن مکاتبات فعلی شبکه دولت انشاء الله این سامانه به‌زودی در شهرستان و سپس در استان به‌کارگیری خواهد شد.

وی در پایان از همه‌کسانی که در این زمینه با فرمانداری همکاری داشتند ازجمله مدیریت فناوری اطلاعات و شبکه دولت استانداری یزد، شرکت مخابرات استان، مخابرات شهرستان و بخشداران قدردانی کرد.

انتهای پیام/
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.