Skip to Content

عضو کمیسیون اصل90 مجلس:

9 دی روز محاکمه خاتمی، کروبی و موسوی و بزرگترانشان بود/ بزرگترین اجتماع در پایداری مردم به آرمان های انقلاب اسلامی


حمید رسایی، نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی، حماسه 9 دی را عظیم ترین اجتماع در پایداری به آرمان های انقلاب دانست و افزود: باید بگویم که اگر واقعه ای مانند فتنه 88 پیش بیاید، این بار هم بسیجیان خمینی (ره) آماده شهادت هستند.

به گزارش یزدرسا ،حمیدرسایی، عضو کمسیون اصل 90 مجلس، در مصاحبه با طنین یاس با اشاره به اهمیت حماسه 9 دی سال 88 اظهار داشت: 9 دی روز محاکمه خاتمی، کروبی و موسوی و بزرگترانشان بود.

 

وی با بیان اینکه متأسفانه هنوز، چند سال از خیانت، غفلت و همسویی آنها با دشمن نگذشته است که برخی افراد به دنبال تعدیل جای متهمان هستند، گفت: از طرف دیگر برخی از فتنه گران، برای شرکت در انتخابات شرط می گذارند، در حالی که باید شکر خدا را به جا آورند که نظام اسلامی به اعدام خیابانی آنها از سوی ملت، اکتفا کرد.

 

رسایی در ادامه افزود: برخی از افراد در چند سال اخیر تلاش کردند حماسه 9 دی از ذهن مردم فراموش شود، زیرا حماسه یادآور، محکومیت همراهی فتنه گران با غربی ها و افراد سلطنت طلب است.

 

نماینده مردم تهران ری و شمیرانات در مجلس، تصریح کرد: حماسه 9 دی را به خاطر شهدای جوانی که در هشت ماه دفاع مقدس جنگ نرم، برای مقابله با فتنه به شهادت رسیدند می بایست، پاسداشت.

 

این فعال سیاسی خاطر نشان کرد: فتنه گران ادعا می کنند، که در کشور تعادل نیست و برای رسیدن به این موضوع باید انتخابات آزادانه برگزار کرد.

 

نماینده مردم تهران ری و شمیرانات در مجلس، حماسه 9 دی را عظیم ترین اجتماع در پایداری به آرمان های انقلاب دانست و افزود: باید بگویم که اگر واقعه ای مانند فتنه 88 پیش بیاید، این بار هم بسیجیان خمینی (ره) آماده شهادت هستند.

 

وی در پایان خاطر نشان کرد: باید حماسه 9 دی را پاسداشت چرا که رهبر انقلاب فرموده اند: پس از فوت امام خمینی(ره) 9 دی عظیم ترین اجتماع مردم در پایداری و ایستادگی به آرمان های انقلاب بوده است.

 

انتهای پیام/ص
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


میهمان
به نظرم 9 دی روز براعت مردم از فتنه گران و عاملان فتنه بود ولی روز محاکمه خواهد آمد
خوشبختانه همه مردم (منظورم اکثریت ملت ایران هست) از هر دین و آیینی با هر گویشی و از هر قومیتی رهبری را قبول داشته و می دانند ایشان نخ تسبیح این نظام اند و اگر از ایشان حمایت و حرف شنوی نداشته باشند ایران نیز مانند افغانستان یا سایر کشور های تحت سلطه یا بدتر از آنان خواهد شد
+1 (1 رای)
پست شده در ۱۳۹۳/۱۰/۹ ۱۴:۰۶