Skip to Content

با حضور معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استاندار یزد:


همزمان با هفته دولت و با حضور معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استاندار یزد و جمعی از مسئولین شهرستان میبد 80 پروژه عمرانی در این شهرستان به بهره برداری رسید.

به گزارش میبد خبر، همزمان با هفته دولت و با حضور اکرم فداکار معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استاندار یزد و جمعی از مسئولین شهرستان میبد 80 پروژه عمرانی با اعتباری بالغ بر 80 میلیارد تومان و اشتغال زایی 140 نفر به بهره برداری رسید.

حسین فلاح فرماندار میبد در این خصوص بیان داشت: مجموع اعتبارات و پروژه‌هایی که امسال در هفته دولت به بهره‌برداری می‌رسد نزدیک به 80 میلیارد تومان است که حدود 25 میلیارد تومان آن توسط بخش خصوصی سرمایه‌گذاری شده است و در برخی واحدهایی که مرتبط با پتروشیمی و صنایع دستی و صنایع غیرفلزی -که عمدتا کاشی و سرامیک است- این پروژه‌ها به بهره برداری می رسد.

وی افزود: پروژه‌هایی که به نوعی دولت و خیرین هم کمک کرده‌اند چیزی حدود 55 میلیارد تومان است که عمدتا توسط دولت یا خیرین و یا با مشارکت این دو بخش به بهره‌برداری می‌رسد.

فرماندار میبد در پایان اظهار داشت: افتتاح دانشکده پرستاری، بخش سی‌تی‌اسکن بیمارستان میبد، 6باب آموزشگاه خیری، روکش آسفالت میبد-ندوشن، گازرسانی به روستای درین و تعریض جاده نیوک-فولاد آلیاژی ازجمله این طرح‌هاست که آماده بهره برداری می باشد.

انتهای پیام/




رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.