Skip to Contentمدیر بیمارستان امام جعفر صادق (ع) میبد در حاشیه بازدید فرماندارمیبد از نقاهتگاه صالحین شهرستان گفت: همه هزینه‌های نقاهتگاه از محل مردمی و 80 درصد هزینه‌های بیمارستان هم از طریق خیری و مردمی تأمین‌شده است.

به گزارش میبدخبر، مدیر داخلی بیمارستان امام جعفر صادق میبد گفت: برای تأمین نیروی این نقاهتگاه برای داوطلبین فراخوان دادیم که قریب 110 نفر از نیروهای بسیج، هلال‌احمر، بسیج جامعه پزشکی، بسیج طلاب و بسیج خواهران و آحاد مردم اعلام آمادگی کردند.

ذبیح‌الله برجسته افزود: از این تعداد پس از مصاحبه‌های لازم 70 نفر در نقاهتگاه در شیفت‌ها و رده‌های پرستار، کمک پرستار، نیروی‌های خدماتی و آبدارچی و انتظامات پذیرش شدند.

برجسته با اشاره تأمین امکانات و تجهیزات و هزینه‌های نقاهتگاه و بیمارستان گفت: همه هزینه‌های نقاهتگاه از محل مردمی و 80 درصد هزینه‌های بیمارستان هم از طریق خیری و مردمی تأمین‌شده است.

وی با قدردانی از مردم و به‌ویژه خیرین تصریح کرد: درباره تأمین وسایل روزمره حفاظتی و تجهیزات دچار مشکل بودیم که با واریزی‌های نقدی مردم به‌حساب موسسه خیریه بیمارستان این نیازها برطرف شد و یکسری از خیرین هم مبالغی را به‌صورت قرضی در اختیار بیمارستان گذاشتند تا در شرایط فعلی هزینه و بعداً به آن‌ها برگردانده شود.

 
انتهای پیام/رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.