Skip to Content

در جهت زیباسازی مبلمان شهری؛


80 عدد باکس زباله گالوانیزه جهت جمع آوری زباله در مسیرهای اصلی توسط شرکت خدماتی وحدت گستر خریداری شد.

به گزارش میبد خبر،  باتوجه به مفاد قرارداد شرکت رفت و روب شهری، 80 باکس زباله گالوانیزه به مبلغ 60 میلیون تومان توسط این شرکت جهت نصب در مسیرهای اصلی سطح شهر خریداری شد.

گفتنی است با توجه به اینکه مکانیزه کردن جمع آوری زباله از سطح شهر، موجب كاهش پراكندگی زباله های شهری در معابر عمومی و تسریع عملیات جمع آوری زباله در شهر می شود، خرید 80 عدد باکس زباله در دستور کار قرار گرفت.

لازم به ذکر است استقرار باکس های زباله در جایگاه مخصوص خود، باعث کاهش تصادفات، ایمن سازی معابر و کاهش مزاحمت برای تردد شهروندان می شود و در نهایت زیباسازی مبلمان شهری را در بر خواهد داشت.

انتهای پیام/اد
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.